Kapanan whatsapp hesaplarınızı aktif edin !

WhoWinchester

Yeni üye
17 Eki 2020
47
0
Merhabalar, saygı değer Türk Hack Team üyeleri bu konumda açıkçası benimde daha önceden başıma gelen ve düzeltebildiğim bir konu ile karşınızdayım, açıkçası düşündüm ve benim gibi bir çok kişinin başına gelebilir bu olay.. forumada iyice baktım tam olarak bulamadım bu tarz konu, açmak istedim eğer varsada bağışlayın.

KAPANAN WHATSAPP HESAPLARI NASIL AÇILIR?

Aslında bu olaya bir method diyemeyiz yapmanız gereken şeyleri göstereceğim kendimce, bir tane mail ve o maili kullanmayı bilmemiz gerekiyor.
Sizlere vereceğim iki tane yazı olucak ingilizce ve türkçe olarak, bu yazıyı göndereceğiz.

Hello Whatsapp team, my account was closed last night without my knowledge, I ask you to open it again + 90XXXXXXXX

Merhaba Whatsapp ekibi, dün gece bilgim olmadan hesabım kapatıldı, tekrar açmanızı rica ediyorum + 90XXXXXXXX

Göndereceğimiz mail ; [email protected] (Eğer buradan herhangi bir sonuç alamazsanız burayı deneyin) [email protected]

NOT; Yazıları ingilizce ve türkçe olarak alt alta yazarak gönderin, okuduğunuz için teşekkürler.

WhoWinchester

Yeni üye
17 Eki 2020
47
0
basit ve kolay bir yöntem ancak her numara için geçerli değil.

Yazımdada belirttiğim gibi buna bir method diyemeyiz, sadece kapalı numaraları açmak için kullanılabilir şahsen ben kendi numaramı bu şekilde açtım ve paylaşmak istedim, hangi numaralar için geçerli geçersiz hakim değilim.

basit ve kolay bir yöntem ancak her numara için geçerli değil.

Bu arada söylediğinizin aksine, 3 numara daha aktif etmiş bulunmaktayım bilginiz olsun bahsettiğiniz numara türünü anlayamadım pek hangi numaralar için işlevsiz herneyse teşekkürler tekrardan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tycon0

Yeni üye
18 Eki 2020
20
0
Yazımdada belirttiğim gibi buna bir method diyemeyiz, sadece kapalı numaraları açmak için kullanılabilir şahsen ben kendi numaramı bu şekilde açtım ve paylaşmak istedim, hangi numaralar için geçerli geçersiz hakim değilim.

Bu arada söylediğinizin aksine, 3 numara daha aktif etmiş bulunmaktayım bilginiz olsun bahsettiğiniz numara türünü anlayamadım pek hangi numaralar için işlevsiz herneyse teşekkürler tekrardan.

Bandan kastınız kural ihlali yaparaktan ban yiyen numara mı? Yoksa kod buguna sokarak banlanan numaraları mı düzeltiyoruz?

Birisine -1 saniye buguna soktum, nasıl açarım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.