Kapanmayan Güvenlik Uyarısı Nedir?

AlisOzkavak

Yeni üye
9 Şub 2019
26
2
Hocalarım selamlar 10 gündür bilgisayarı açmadım ve bugün açtığımdan beri ekrana sürekli böyle bir bildirim geliyor bu nedir ve bunu nasıl kapatabilirim ? evet veya hayır'a bastıktan sonra kapanıyor daha sonra tekrar geliyor.

`Pala

Katılımcı Üye
2 Mar 2024
336
108
LocalHost
Hocalarım selamlar 10 gündür bilgisayarı açmadım ve bugün açtığımdan beri ekrana sürekli böyle bir bildirim geliyor bu nedir ve bunu nasıl kapatabilirim ? evet veya hayır'a bastıktan sonra kapanıyor daha sonra tekrar geliyor.
Muhtemelen tarayıcınızın, bir web sitesine bağlanırken güvenlik sertifikası sorunlarıyla karşılaştığı anlamına gelir.

-Tarayıcınızı Güncelleyin
-Bağlantı Güvenliği : Tarayıcınızın adres çubuğunda bulunan URL'nin "https://" ile başlaması gerektiğinden emin olun.
-Tarayıcı Geçmişini Temizleyin: Tarayıcınızın geçmişini, çerezlerini ve ön belleğini temizlemek bazen bu tür hataları düzeltebilir.
-Sistem Saatinizi Kontrol Edin: Bilgisayarınızın tarih ve saat ayarlarının doğru olduğundan emin olun.
-Bağlantı Güvenlik Ayarlarını Kontrol Edin: Tarayıcının güvenlik ayarlarını kontrol edin.
- Tarayıcınızı silip yükleyebilir veya başka bir tarayıcıda deneyebilirsin.

`Pala

Katılımcı Üye
2 Mar 2024
336
108
LocalHost
hocam bende cr*ck adobe premier var da o yüzden olabilir mi ?
Hayır Sanmıyorum benim attığım mesajdaki işlemleri uygularsanız çözülebilir.

hocam bende cr*ck adobe premier var da o yüzden olabilir mi ?
-Adobe yi yüklemeden önce varımıydı
-Adobeyi yükledikten sonra olduysa Adobe cra*ck olduğu için Orjinal siteyi açarken sorun olmuş yaratmış olabilir. PC için sorun teşkil etmez sadece bir uyarı.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,065
912
lihtgTHT.php
Merhabalar, crack programlar kullandığınız için virüs yemiş olabilirsiniz. Genellikle crack programlarda virüsler bulunabilir bunlar bu tarz sahte uyarı mesajları gösterebilir veya sisteminizi bozduğu için hatalar vermesine sebep olabilir. Bilgisayarınızı güzel bir virüs programı ile taratmanızı veya en sağlamından format atmanızı tavsiye ederim. İyi forumlar.

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
43
Chicago İL
Kullandığın tarayıcı nedir ? Sisteminin saati ve tarihi güncel mi ? başka tarayıcılarda da aynı sertifika sorunu ile karşılaşıyor musun ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.