Kapanmış İnstagram Hesap Açma Formları

dedsecisback

Yeni üye
13 Ocak 2019
19
0
Sen nasıl bir kralsında artık instagram'da ciddi bir sorun var kimse kapalı hesabı açamıyor

mehmetguzel

Yeni üye
26 Kas 2021
23
2
Daha bugun 2. Linkle actim
Neden formu gönderemiyorum? Böyle bir hata alıyorum;

Şu Anda Bu Özelliği Kullanamazsın
Topluluğumuzu spam içeriklerden korumak için belirli bir süre içinde paylaşım, yorum veya diğer şeyleri ne sıklıkta yapabileceğini sınırlarız. Daha sonra tekrar deneyebilirsin. Daha Fazla Bilgi Al
Bunun Topluluk Standartlarımıza aykırı olmadığını düşünüyorsan, bize bildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.