/ Kapatılan Facebook Hesabınızı Açın! %100000 / Stajyer /

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar. 8 aydır üşenip açmadığım hesabımı nasıl açtığımı anlatıyorum. Ozaman ex - list dönemleri vardı. Belki çoğu üyemiz bilir. Hesaplarımız tamamen kapatılmıştı. Kapandı diye bir uyarı bile yoktu. hesaba girer girmez çıkış atıyordu. Uzun bir aradan sonra artık hesapları açalım dedik.

Nasıl açtık?

Öncelikle Açıldıktan sonra gelen mail:

2r2WrL.png

Aslında açılcağını hesapların pek umut etmedik. 6 tane spamdan kapanan hesabı açtık peki nasıl açtık? Spamdan kapanan hesaplar herkes hangi platforma baktıysak açılmaz demiş. Açılır açılır. Biraz emek ister ama açılır. Öncelikle önerim şu olucak hesabınızdaki dogum tarihiniz ile kimliginizdeki dogum tarihinizin aynı olmasına kesinlikle dikkat edin.

Nasıl açtığımızı anlatalım. Spamdan kapansa bile açılır. İsterse başka nedenlerden kapatılsın açılır. Bu açtığımız 6 hesapta bunun kanıtıdır.

Kimliğinizin önünü & Arkasını net gözükücek bir şekilde çekip bilgisayara yükleyin. Bilgisayara aktardıktan sonra 2 fotografın ismini Kimliğim1 Kimliğim2 şeklinde kaydedin.

Dipnot: Hesabınız fake hesapsa Kesinlikle kimlik yapıcaksanız facebook için kesinlikle dikkat edin. titizlik göstererek sahte kimlik yapın. Painti açıp 2-3 bold ile yazı yazıp tamam bitti diyip geçmeyin.. cs6 ile profesyonel bir facebook için kimlik hazırlayın ( 2 hesabı bu kimliklerle açtık)

Öncelikle Mail Adresinize giriş yapın facebook hesabınıza kayıtlı olan mail adresi ile giriş yapın..

Sonrasında bir mail göndericeğiz.

aLo8gR.png

Alıcı: [email protected]

İçerik: Merhaba Facebook. Benim kişisel hesabım bilmediğim bir nedenden dolayı kapatıldı.Bu durum gerçekten beni çok rahatsız ediyor.Ben Facebook'un haklarını kesinlikle ihlal etmedim , etmemde. Lütfen hesabımı tekrar açmanız için rica ediyorum. Sizlere Devlet tarafından verilmiş kimligi çekip yolluyorum. Lütfen hesabımı açın.

Gönderin sonra. Ve bi 7-8 saat bekliceksiniz. Ha hadi formda gönderelim.

Kod:
1-) https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907
Kod:
2-) https://www.facebook.com/help/contact/317389574998690
Kod:
3-) https://www.facebook.com/help/contact/183000765122339

Hani kimliğinizin önünü & Arkanızı çekmiştiniz ya bu 3 forma o kimligini girin. Ad soyad yazarsa hesabınızdaki adı ve soyadı girin. İletişim epostası derse kapatılan hesabınızın maillini girin.

Sonrasında size bir destek panosuna yönlendiricek ve yönlendirdikten sonra o destek panosu linklerini bir metin belgesine kopyalıyın lazım olucak.

Sonrasında form yolladıktan sonra maile cevap gelir gelicek olan cevap:

V0l87n.png

Ben bu 8 ay kapalı kalan ve facebook tarafından kesinlikle itirazda bulunun yeri gelmedigi taktirde açtık. Hesaba giriş yaptıgımız zaman direk çıkış atıyordu. Öyle birşey ki k.adını bile yazdıgımız zaman içerik bulunumadı diyordu. Kapanmıştı.

Ha şunuda söyliyeyim formları üst üste yollamayın ya cevap gelmedi tekrar mı yollasam demeyin. Bekliceksiniz. Benim hesabım 1-2 gün içerisinde açıldı. 8 aydır kapalıydı açmaya üşendik açıkcası. Yukarıdaki adıımları uygulayın isterse spam veya taklitten kapansın %100 açılıcaktır. Formları 1 defa maili 1 defa yollayın. Sonra neden açılmadı gibi gibi şeyler söylemeyin. Buga sokarsınız hesabınızı.

Teşekkürler :)

djzaza01

Üye
11 Ağu 2010
113
0
Adana
Çok güzel bir konu olmuş ellerine sağlık fakat topluluk standartlarının bazı kurallarını ihlal eden hiç bir kullanıcının hesabı hiç bir şekilde tekrar aktif hale getirilmemektedir. Emeğine sağlık

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Çok güzel bir konu olmuş ellerine sağlık fakat topluluk standartlarının bazı kurallarını ihlal eden hiç bir kullanıcının hesabı hiç bir şekilde tekrar aktif hale getirilmemektedir. Emeğine sağlık

Getirilir , Getirilir. Senin dedigin spam oluyor. Spamdan 4 defa kapanan hesabi bu şekilde açtim şans.

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
İsteğinizi gerçekleştiremedik. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Bu hatayı atlatabilsek sorun çözülecekte form yollarken e posta yerine telefon yazmak gerekiyor diye hatırlıyorum fakat telefon aklımda değil :d

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
İsteğinizi gerçekleştiremedik. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Bu hatayı atlatabilsek sorun çözülecekte form yollarken e posta yerine telefon yazmak gerekiyor diye hatırlıyorum fakat telefon aklımda değil :d

Telefon değil eposta yazıyorsunuz ;) "İsteğinizi gerçekleştiremedik. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." Bende şuan öyle bir sıkıntı yok. Çok göndermişsin. Diğer caseleri iptal et tekrar yolla buga sokma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.