kapatılan kitlenen facebook hesabını açma

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
merhaba; arkadaşlar facebook hesapları genelde facebook koşulları ihlalleri kapsamında kapatılabiliyor eger magdursanız itirazda bulunabilirsiniz facebook kapatılan yada kitlenen
hesaplardan kimlik ister hesabınız açılması biligilenirizi facebook yollarken kimlikdeki
bilgilerle aynı olması gerekir onay alabilmeniz için varsa sürücü kartınız okul kartınız
hepsini yollamanız sizin aleyinize işler son olarakda hesabınız kapatılmadan önceki son hareketleri facebook'a yollamak enson açtıgım hesapdan örnek

JEg0kY.jpg
2Q0D8A.jpg

025OYo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ReiiS61

Üye
29 Ağu 2015
108
0
Trabzon
Benim Facede İkinci İsmin Olarak Açtım Örnek : EnGin Die Kimlikteki Adım Erkan Kimliği Göndersem Açılırmı

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
kardeşim link verirmisin ben bulamadım benim 4 facebook hesabım spamdan gitti açamıyorum yardımcı olursan özelden msj atarssan sevinirm yada burdan <3

Ocuuuu

Üye
25 Tem 2013
236
0
Dostum Bı Hesap var Kitlenmiyor Şifresi Değişti Kimlik Var Fakat E postayı Hatırlamıyoruz Aradık bulamadık Onun İçin Link Yollarmısın Özelden Yada Burdan

KiritoTR

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
442
0
120
Unknown
ben saçma sapan bi isim yapmıştım 1 hafta sonra ban yedi sonra fhotoshopla kimliğin üstüne yazdım ismi isim aşırı saçma olduğu için kitlediler hesabı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.