Kardeş Forum // Yönetim Bakabilirse Sevinirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Merhaba üslerim ve diğer üyeler. Ben ve bikaç arkadaş 3 yada 4 ay sonra bir forum açmayı planlıyoruz. THT'nin reklamını koyucam büyük bi şekilde kardeş forum olarak yer alsak forumumuzda uygun olurmu sizce ? Forumumuz THT' gibi bir forum olacak Allah'ın izniyle ama kesinlikle THT'ye karşı bir forum olmuyacak sizlerin görüşlerini almaktan şeref duyarım Elazığlı168 adminim özellikle :)

Son düzenleme:

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,426
320
Bizi destekleyen her forum bizim kardeş forumumuzdur ancak, yeni açılacak bir forumun reklamını yapmak pek uygun olmayacaktır, bizim burada başka bir forumu desteklememiz reklamını yapmamız, üyelerimizi yanıltabilir, o foruma kefil olduğumuz sonucunu çıkarabilir, biz maalesef gerçek hayatta görüşmediğimiz uzun yıllardır tanımadığımız üyelerimizin açtığı bir foruma kefil olamayız, o site içinde adminler anlaşamaz yada bir huzursuzluk olur bu sefer tht düşmanlarına gün doğar, tht nin kardeş forumu şöyle böyle, atıyorum site hacklenir tht nin kardeş sitesi hacklendi şeklinde haberler çıkabilir bu tht nin adını lekeler, sonuçta açacağınız forumda bizim bir sorumluluğumuz olmayacak.

Atacağımız adımlarda tht menfaatlerinide düşünmek zorundayız.

Tabiki sitenizi açıp, site tanıtım bölümünde siteniz hakkında bilgiler verebilirsiniz ama kardeş forum olma konusu çok çok detaylı bir konudur, turkishajan ile tht nin kardeş forum olması çok çok eskiye dayanmaktadır mesela, bir zamanlar forumlegal.net in kardeş forumluğu gibi çok uzun yıllar süren birliktelik ve güven sonucu oluşmuş kardeşliktir.

Son düzenleme:

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Nicki doğru yazsaydın keşke :)

Bizi destekleyen her forum bizim kardeş forumumuzdur ancak, yeni açılacak bir forumun reklamını yapmak pek uygun olmayacaktır, bizim burada başka bir forumu desteklememiz reklamını yapmamız, üyelerimizi yanıltabilir, o foruma kefil olduğumuz sonucunu çıkarabilir, biz maalesef gerçek hayatta görüşmediğimiz uzun yıllardır tanımadığımız üyelerimizin açtığı bir foruma kefil olamayız, o site içinde adminler anlaşamaz yada bir huzursuzluk olur bu sefer tht düşmanlarına gün doğar, tht nin kardeş forumu şöyle böyle, atıyorum site hacklenir tht nin kardeş sitesi hacklendi şeklinde haberler çıkabilir bu tht nin adını lekeler, sonuçta açacağınız forumda bizim bir sorumluluğumuz olmayacak.

Atacağımız adımlarda tht menfaatlerinide düşünmek zorundayız.

Tabiki sitenizi açıo, site tanıtım bölümünde siteniz hakkında bilgiler verebilirsiniz ama kardeş forum olma konusu çok çok detaylı bir konudur, turkishajan ile tht nin kardeş forum olması çok çok eskiye dayanmaktadır mesela, bir zamanlar forumlegal.net in kardeş forumluğu gibi çok uzun yıllar süren birliktelik ve güven sonucu oluşmuş kardeşliktir.

Peki hocam ben şöyle düşünüyorum THT'de yönetimde olanlardan olanları vede sizlerin takdirini uygun gördüklerinizi yönetici yapmayı planlıyorum yani binevi yan kuruluş gibi :) Ama tabiiki sizler açısından belirli bir yol kat etmem gerekir sonuna kadar haklısınız bu konuda :) Siteden önce sizlerin güvenini kazanmam lazım bu konuda çalışmalara başlayayım en iyisi site zorunlu değil :) Saygılar hocam :)

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum

Peki hocam ben şöyle düşünüyorum THT'de yönetimde olanlardan olanları vede sizlerin takdirini uygun gördüklerinizi yönetici yapmayı planlıyorum yani binevi yan kuruluş gibi :) Ama tabiiki sizler açısından belirli bir yol kat etmem gerekir sonuna kadar haklısınız bu konuda :) Siteden önce sizlerin güvenini kazanmam lazım bu konuda çalışmalara başlayayım en iyisi site zorunlu değil :) Saygılar hocam :)

Kardeşim bence iyi birşey olmaz.Çünki hacklendiği anda THT'nin üstüne lekeler atılacağına eminim.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Neden yeni bir site açıyorsun ki? Sen bir hack sitesinin neler yaşadığını biliyormusun arkaplanda?
Vbulletinin zilyon tane açığı mevcut, onları kapatabilecek bir webmasterın var mı?
Sitene DDOS attack yapıldığında savunacak firewall ve yeterli band genişliğin var mı?
Yok...
Hadi hepsi oldu, sen açtın da hemen herkes gelicek 500.000 üyeli bir forum olucak mı hayal ediyosun ? :)
TurkHackTeam 2006'dan beri faaliyet göstermekte, onlarca hack sitesi var, 4 tanesi dışında kaçının adını biliyorsun? kaçı 1 yıllık ömrü aşabiliyorlar?
Site açmak başlı başına bir derttir, hack sitesi açmak, çok daha fazlası demektir.
2 gün sonra index yediğinde hem üzülürsün, hem de emeklerinin hiç olması da cabası olur, bunun yerine, amacın zaten insanlara yardım etmek değil mi? buyur burda et, ettin de edemezsin mi dedik? Klavyeni mi tuttuk? :)

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
sezer Bu davranisin cok sacma yonetici'nin yazdiklarini okursan karsilikli cay icmek sohbet misali guzelce anlatmis.
vbulletin lisans aldiktan sonra her yonden destek alip sitenin her sekilde koruma imkanin mevcut hem kendi gucunle hemde destek alarak.
ddos dersen gunumuzdeki lamer amcalarin belinde tasidi bir su tabancasidir birak oynasinlar.
500.000 uyelik olmaz olsun iki uc kisi olsan saglam olsun tercihi herkez eder sanirim.
site bugun acilsin yarin dunyanin sonu olacak degilya, sen yaslanirsin site yaslanir onemli olan ayakta tutabilmek.
yani forum isini hattap kardesim merakin var ise acabilirsin hit alman zaman alir cabalar calismalar sonrasinda kimse hayir diyemez bu duruma kendine guvencen varsa neden olmasin
turkiye bulunan tum forum kardes forum sayilir footer'de link gozukmese bile adeta kapisirlar onu biliriz :) ama herkez kendi emeklerinin pesindedir.
saglam bir site icin cakma hostlardan degil saglam verimli host server saglacilara ilk once bin bilsende Bir bilene sorman gerekir'ki adimi atasin.
basarilar dilerim selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.