Karneleri Aldıkmı THT? :)

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Sevgili THT Ailesi İnşallah Evinizde Curcuna Çıkmaz Onun Yerine Mutlu ve Huzurlu Olmanızı Diliyoruz...
(Maalesef Ben Belge alamadım ancak alanları Tebrik eder başarılarının devamını diliyorum inşAllah bizde 2. Dönem düzeltiriz)
Bir Yarı Yılı bitirdiğimiz İçin mutlu muyuz? Nice önümüzdeki Yıllara.

Son düzenleme:

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
Bende Alamadım Alanların Başarılarinin devamını diliyorum

Arkadaşım yazık 69.991... ile Teşekkür alamadı :)

RAIZE

Üye
3 Haz 2017
129
0
THT
Belge alamadım, puanım düşük gibi sebeplerle üzülmeyin. Ucunda ölüm yok ya.. Önemli olan Allah'ın takdirini kazanabilmek. Elbette derslerinizde başarılar gösterin, geleceğiniz için çalışın, bir hedef belirleyin ama canınızı sıkmayın..

fantazik22

Üye
16 Ağu 2012
127
0
İstanbul
Aldığınız belgenin herhangi bir önemi yoktur. Size ve çevrenizde bulunan kişilere bir mutluluk duygusu verir. Önemli olan ise dönem sonunda ne öğrendiğinizdir. Hedefinizin ne olduğunu, hayatınızda bu bilgileri nerede kullanabileceğinizi bilmenizdir. Öyle her gün sıkı sıkı çalışmaya da gerek yok. Amaç yeter ki bir şeyler öğrenmek olsun. Gerisi teferruat. İyi tatiller THT'nin değerli üyeleri :)

Rockyy

Üye
20 Ağu 2017
90
0
/root
Belge aldım Taktir Belgesi alamayanlar üzülmesin aileniz sizi taktir teşekkür alıyorsunuz diye sevmiyor oğlusunuz diye seviyor evladısınız diye seviyor. Ama bu söylediklerimle gaza gelmeyin 2. dönem düzeltmeye bakın kardeşlerim :) Hayırlı Cumalar bu arada

duy-Gu

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
660
0
Sistem bizi sayısal bir ifadeye mahkum etse de, önemli olan öğrenmek. 2.yarıyıl için hepinize başarılar dilerim. İyi tatiller:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.