Karşıdakinin Link İle İnternet IP'sini Alma

AhmedE

Üye
10 Haz 2023
111
47
Area 51
İP LOGGER

Bir Link Sayesinde Karşıdaki Kişinin IP Adresini ve Konumu ( Yaklaşık Olarak ) Bulabileceksiniz. Bu Yöntem Çok Kullanılmıyor Ama Ben Sizlerle Paylaşmak İstedim.

Bu İşlerim İP LOGGER İle Yapacağız. Çalışa Prensibi İse, Siteye Bir Link Gireceksiniz Örneğin; Google.com. Girdikten Sonra O Site Size Bir Tane Link Verecek. Örneğin iplogger.co Gibi. Siz Karşı Tarafa Atınca ve O Tıklayınca Karşıdakinin İnternet IP Adresi Gözükecek. Mobil Veri Kullansa Bile Gözüküyor. İsterseniz DDoS Saldırısı Yapabilirsiniz. Karşı Taraf Siteye Tıklayınca Sizin Girdiğiniz Siteye Yani Örnek Olarak Google'ı Verdik O'nu Google'a Atacak.
Siteye Buradan Girebilirsiniz. İsterseniz İzleme Kodu İle Tekrardan Aynı Yere Giriş Yapabilirsiniz.

İP LOGGER:
IP Logger URL Kısaltıcı, IP adresini izlemenize ve konumları izlemenize olanak tanır, IP arama ve IP yakalama hizmetleri sağlar ve ipimin ne olduğunu kontrol etmenizi, URL izleyiciyi kullanmanızı sağlar.

https://iplogger.org/tr
IP Adresini Buradan Sorgulayabilirsiniz: https://ipsorgulama.erenet.net [Detaylı Sorgulama]

Sizin Elinize Geçenler:
⭐Karşıdakinin İnternet IP'si
⭐Karşıdakinin [ Tahmini ] Konumu
⭐Karşıdakinin İşletim Sistemi [ OS ]
⭐Karşıdakinin Açtığı Tarayıcının Sürümü
⭐Karşıdakinin Hangi İnternet Operatörünü Kullandığı

ADIM 1:
Bir Site Linki Girin ve Soldaki Mavi Butona Tıklayın

mru638w.jpg

ADIM 2:
Site Linkini Düzenleyin [ İsteğe Bağlı ]
4r1qgj1.jpg

ADIM 3:
Karşıdakine Siteyi Atın ve Tıklamasını İsteyin
4au430s.jpg

ADIM 4:
Tebrikler. Karşıdakinin Bilgilerine Erişmiş Oldunuz:
pzs2t6j.jpg
l9cfc11.jpg

Zwo

Katılımcı Üye
İP LOGGER

Bir Link Sayesinde Karşıdaki Kişinin IP Adresini ve Konumu ( Yaklaşık Olarak ) Bulabileceksiniz. Bu Yöntem Çok Kullanılmıyor Ama Ben Sizlerle Paylaşmak İstedim.

Bu İşlerim İP LOGGER İle Yapacağız. Çalışa Prensibi İse, Siteye Bir Link Gireceksiniz Örneğin; Google.com. Girdikten Sonra O Site Size Bir Tane Link Verecek. Örneğin iplogger.co Gibi. Siz Karşı Tarafa Atınca ve O Tıklayınca Karşıdakinin İnternet IP Adresi Gözükecek. Mobil Veri Kullansa Bile Gözüküyor. İsterseniz DDoS Saldırısı Yapabilirsiniz. Karşı Taraf Siteye Tıklayınca Sizin Girdiğiniz Siteye Yani Örnek Olarak Google'ı Verdik O'nu Google'a Atacak.
Siteye Buradan Girebilirsiniz. İsterseniz İzleme Kodu İle Tekrardan Aynı Yere Giriş Yapabilirsiniz.

İP LOGGER:
IP Logger URL Kısaltıcı, IP adresini izlemenize ve konumları izlemenize olanak tanır, IP arama ve IP yakalama hizmetleri sağlar ve ipimin ne olduğunu kontrol etmenizi, URL izleyiciyi kullanmanızı sağlar.

https://iplogger.org/tr
IP Adresini Buradan Sorgulayabilirsiniz: https://ipsorgulama.erenet.net [Detaylı Sorgulama]

Sizin Elinize Geçenler:
⭐Karşıdakinin İnternet IP'si
⭐Karşıdakinin [ Tahmini ] Konumu
⭐Karşıdakinin İşletim Sistemi [ OS ]
⭐Karşıdakinin Açtığı Tarayıcının Sürümü
⭐Karşıdakinin Hangi İnternet Operatörünü Kullandığı

ADIM 1:
Bir Site Linki Girin ve Soldaki Mavi Butona Tıklayın

mru638w.jpg

ADIM 2:
Site Linkini Düzenleyin [ İsteğe Bağlı ]
4r1qgj1.jpg

ADIM 3:
Karşıdakine Siteyi Atın ve Tıklamasını İsteyin
4au430s.jpg

ADIM 4:
Tebrikler. Karşıdakinin Bilgilerine Erişmiş Oldunuz:
pzs2t6j.jpg
l9cfc11.jpg
Güzel konu hocam ellerinize sağlık yanlız sitede sorun var galiba hocam
Ekran_goruntusu_2023-12-23_140901.png

AhmedE

Üye
10 Haz 2023
111
47
Area 51
Sitede Şu Anda Sorun Yok Fakat İnternetinizden Kaynaklı Bir Durum Olabilir. Bir Kaç Dakika veya Saat Sonra Tekrar Deneyin veya Başka Cihazdan Girebilirsiniz. [ Teşekkür İçin ] Rica Ederim :D

• Beğen
Tepkiler: Zwo

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,875
789
lihtgTHT.php
Güzel konu hocam ellerinize sağlık yanlız sitede sorun var galiba hocam
Ekran_goruntusu_2023-12-23_140901.png

Buna benzer baska uygulama yokmu
İplogger zamanında türkiyeden erişimi kısıtlıydı şuanda bakamadım, ipgrabber gibi siteler var, iplogger benzeri siteleri araştırabilirsiniz kolayca bikaç site bulabilirsiniz fakat günümüzde ip ile yapabileceğiniz şeyler çok kısıtlı konum bilgisi bile genelde internet sağlıyıcınızın merkezlerini gösterir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.