kaspersky 6.0 lisans yenilemem gerekiyor lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sec77

Üye
27 Mar 2008
112
0
manisa
kaspersky 6.0 lisans yenilemem gerektiğini söylüyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.acil lütfen.bi allahın kulu anlamıyormu bu işten kimse yardımcı olmuyor

Son düzenleme:

mcmontre

Yeni üye
7 Nis 2008
19
0
Moskova/москва
Dostum eski yazılım kullanıyorsun istersen son sürümü 7.0.1.325 i yükle sanada 3 yıllık lisans keylerini verebilirim.Şimdi ilk önce bilgisayarındaki eski Kaspersky 6.0 ı kaldıracaksın arkasından burdan
https://tik.lat/AYaxp
yeni Kaspery yükle ve trial modda çalıştır.Sonra burdan
https://tik.lat/EklWa
Türkçe yamayı yükle eğer bu sürümü kullanacaksan pm den yaz sana ilacını atarım aeğer Kaspe 6.0 a devam edeceksen onun lisansınıda verebilirim

sec77

Üye
27 Mar 2008
112
0
manisa
dostum saol ama key anahtarı kara listede diyor 2009 olanın .birde 2008 lisanslı olanda bu yazılım keyi kaspersky için değil diyor.yani 2 adet key bulunuyordu.ama ikiside olmadı.

wycombr

Üye
9 Nis 2008
77
1
istanbul
dostum saol ama key anahtarı kara listede diyor 2009 olanın .birde 2008 lisanslı olanda bu yazılım keyi kaspersky için değil diyor.yani 2 adet key bulunuyordu.ama ikiside olmadı.

Kaspersky da bedava key bulma devri çoktan bitti.Ruslar işi çözdü yani fakat bulabilirsin ben bulmuştum 5 aylık fakat kaldırmak zorunda kaldım.Tekrar kurduğumda karalistedeydi.Yani ömrü uzun olmuyo :)
Yani burda key var bilmem ne kadarlık 3 yıllık 5 yıllık 100 tane çalışan key garanti falan hikaye hepsi..

muratim33

Yeni üye
17 Kas 2007
29
0
ya keyle ugraşmayın aradaki anahtarı sil 30 günlük deneme sürümünü çalıştır daha sonra tektar tekrar 30 günlük sürümü aktive etmen için bir crack var msn ni yaz irtibat kuralım sana göndereyim.6 ve 7 tüm sürümlerde çalışıyor yoksa key falan arama 3 gün sonra kara listede önerim 7.125 türkçe kullan

4 Ocak 2008
96
0
arkadaşım ekle beni msnden ben sana key yollim 2010 kadar geçerli arkadaşlar arama yapmadan konusmuslar :D ekle dare-devil.falcon....gerisini bliyorsun ;) kaspersky 6

sec77

Üye
27 Mar 2008
112
0
manisa
sen buraya yaz murat33 ben burdan emin ol alırım.çünkü şuan 30 günlük süremi kullanıyorum.umarım yazarsın.çünkü onunda ömrü tükenmek üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.