kaspersky ınternet secruty 2009

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
bu guvenlık programını yukledıgım zaman ag baglantılarımı goruntule dedıgımde 2 tane baglantı cıkıyor .bu nedır . bu program nasıl .bılgısayarımı ne kadar derecede guvenlı tutar .bu programa tam olarak guvenebılırmıyım . tabıkı program lısanlı degıl serıallerını devamlı olarak bulup degıstırıyorum ve devamlı gunce tutuyorum .
bu konuda yardıma ıhtıyacaım var .bu program kotu ıse ; benı her turlu zararlı ve bılgısayarıma sızacak kıslerden nasıl uzak tutarım .

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
program guncellemelerını doğru yapıosa korkmanıza gererk yok devam edebilirsiniz kaspersky ile
sisteminizi kasmadaığı sürece...
daha guvenlısnı bulmanız zor olur...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
onu yazmayı unutmusum ıslemcımı bıraz kullanıyor . ıslemcım devamlı %30 lara % 20 % 5 %1 degısken olarak devamlı kullanıyor . bu durum duzeltılebılırmı .
guncelleme dısında kotadan goturme olurmu . bırde gereksız yere program kurmamı engellıyor potansıyel tehlıke dıyor bu nedemek ızın ver dıyorum programı kurduktan sonra yaratıyorum bısı cıkmıyor .bırde zayıf nokta dıye bısıler buluyor bu zayıf nokta dedıgı sty nedır vırusmu dur . anlayamadım.hıcbısı bulmuyor .sadece zayıf nokta dıyue bısıler buluyor bu konuda bılgıye ıhtıyacım var .sımdıden tesekkur

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
onu yazmayı unutmusum ıslemcımı bıraz kullanıyor . ıslemcım devamlı %30 lara % 20 % 5 %1 degısken olarak devamlı kullanıyor . bu durum duzeltılebılırmı .
guncelleme dısında kotadan goturme olurmu . bırde gereksız yere program kurmamı engellıyor potansıyel tehlıke dıyor bu nedemek ızın ver dıyorum programı kurduktan sonra yaratıyorum bısı cıkmıyor .bırde zayıf nokta dıye bısıler buluyor bu zayıf nokta dedıgı sty nedır vırusmu dur . anlayamadım.hıcbısı bulmuyor .sadece zayıf nokta dıyue bısıler buluyor bu konuda bılgıye ıhtıyacım var .sımdıden tesekkur

Bilgisayarının Güncellemelerini Kapat! Antivirüs Güncelleme Alsn! Ufak Miktarlarda Kota'ya Yansır!.. Potansiyel Tehlike Konusuna Gelince "SINIRLA" Seçeneğini Kullanırsanız Program Çalışır Ancak Tehlike Arz Edilen Kısmı engellenir!.. Örnegin mp3'ün İçinde Trojan var! Trojan'ı engelliyor Ama mp3'ü Dinleyebiliyorsunuz :D.. Zayıf Nokta Dediği Şey İse Jawa Winamp Gibi Exe'lern Virüs'e Açık Olduğu Yani Exe'lere Direk Virüs Bulaşabileceği Konusunda Uyarıyor!.. Yapmanız Gereken Bulduğu Noktaları Taranmayacaklara Eklemek! ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.