Katar Operasyonu Basında !

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
katar_arap_siteleri_turk_hackler.jpg

Katara uygulanan ambargoyu protesto etmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz Katar Operasyonu basında yer almıştır​

Haber Linki​

Katar Operasyonu​

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
Emeği geçenlerin eline sağlık. Bu arada logoyu kim yaptıysa viral oldu :D onunda eline sağlık.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Habere Gerek Yoktu Bence Biraz Gösteriş Gibi Oldu Elinize Sağlık

Alakası bile yok dostum.
Şurda bir habere çıkmışız çok mu ?
Ismini vermek istemedigim timler hergun kanala video yukluyo yok bu siteyi hackledik yok şu siteyi hackledik.
Hani nerde.
Dostum burası gibi bir tim bulmazsin asla.
Burda aile ortamı var.

Bilge Alp

Katılımcı Üye
8 Haz 2017
511
0
Ellerinize,emeklerinize,klavyenize,uğraştığınız zamanınıza ve akıttığınız tere sağlık can yoldaşlarım :yo

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.