Kaybedenler Kulübü [Alımlar AÇIK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zoptik

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,137
1,020
Midgard

Temel Amacımız ==> Güncel konulara felsefi bir yaklaşımla forum misyonuna uygun olarak karşılıklı bilgi paylaşımı sağlamak, ilgili konular üzerine sohbet etmek, forum içi ve forumla bağlantılı sosyal platformlara ilgili konular hakkında destek ve içerik sunarak aktifliği sağlamak. Ayrıca üyelerimize "Düşünce Sistematiği" özelliğini kazandırmak.

Genel işleyiş Telegram üzerinden sesli ve yazılı sohbet şeklinde haftalık seçilmiş konular üzerine fikir ve düşünce paylaşımı sağlayarak yapılacaktır. Forum içinden seçilmiş konulara yorum zenginliği getirerek konuyu forum içinde ön plana taşımak ve değerlendirmek temel misyonlarımızdandır. Bu yönde başarı gösteren üyelerimiz puan sistemi ile belirlenerek ödüllendirileceklerdir.

Kulüp içerisinde THT Forum Kuralları ve Misyonumuz aynen geçerlidir.

Gerekli aktifliği sağlayamayan üyeler kulüpten atılacaktır.

Kulübe katılıp kısa bir süre içinde ayrılmak isteyen kullanıcılara uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.

Herhangi bir kulübe üye olanlar katılım sağlayamaz.

Aktiflikte sıkıntı yaşayan veya özel bir sebepten dolayı zamanı olmayan üyeler "Kulüp Lider veya Yardımcısı"na bildirmelidir.

Başvuru yapacak kişilerin diğer kulüp veya ekiplere başvuru yaptığı tespit edilirse ilgili başvurusu iptal edilecek, değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Tüm üyeler dürüst, samimi ve doğruluk ilkelerine bağlı kalacaklardır.

@Zoptik

@AXPA

l2gw1mj.png

@Reiɴα

@'Eşref
@'Ranger
@Chester Hoca

@connec
@OBT is HeRYerDe
@sirgloomy
@Roichue
@deltaturk
@jogacan
@'ALTAY
@Zoptik

-

Başvuracak Kişiden İstenen Ön Şartlar

-
Bildiklerini en etkili şekilde yansıtabilen, bilmediklerini ise araştıran ve sürekli öğrenmeye açık,

- Özgür fikir ve düşüncesini gerek sesli sohbet gerekse yazılı olarak aktarabilen ve verilecek görevlerin sorumluluğunu taşıyan,

- Gündemi takip eden, yeri geldiğinde yorumlayan,

- Forumda günlük aktiflik süresi en az 1 saat olan - Başta "Felsefe" olmak üzere benzeri konulara ilgi duyan,

Yukarıda ki ön şartları kabul eden üyelerimiz özel mesaj yoluyla başlığı "Kaybedenler Kulübü - Başvuru" olacak şekilde aşağıdaki formu doldurarak başvurusunu yapabilirler.

Kullanıcı Adınız:
Kullanıcı Profil Linkiniz:
İlgilendiğiniz Alanlar:
Telegram adresiniz:
Başvuru formunuzu @Zoptik 'e özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.

HqTQQ.png

Kulübün açılma izni Kulüpler Genel Sorumlusu " @'Eşref " tarafından onaylanmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Kullanıcı Adınız:
Kullanıcı Profil Linkiniz:
İlgilendiğiniz Alanlar:
Telegram adresiniz:

Başvuru formunuzu AXPA'ya veya Profesör'e özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.
AXPA'ya 10 dakika once yazdim C#, Delphi, Php, TSQL, MYSQL, Ado, Ado.Net, Asp.Net, MVC biliyorum suan calisdigim is yerinden 2 teslim aldigim proje yuzunden cok yogunum onumuzdeki aylarda full stack developer kursunada gidicem ozel bir sirketde calisiyorum 11 aydir her hangi bir grupda degenlendirilirsem sevinirim THT ailesinin bana cok sey katacagina inaniyorum

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,731
1,070
Evren
AXPA'ya 10 dakika once yazdim C#, Delphi, Php, TSQL, MYSQL, Ado, Ado.Net, Asp.Net, MVC biliyorum suan calisdigim is yerinden 2 teslim aldigim proje yuzunden cok yogunum onumuzdeki aylarda full stack developer kursunada gidicem ozel bir sirketde calisiyorum 11 aydir her hangi bir grupda degenlendirilirsem sevinirim THT ailesinin bana cok sey katacagina inaniyorum
Saldırı mı?
Savunma mı?
Geliştirmemi?

Hangisini istiyorsun.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Saldırı mı?
Savunma mı?
Geliştirmemi?

Hangisini istiyorsun.
simdi hocam savunma yapmasini biliyorum belirli bir kadar zaten sirketim bana savunma yapmasini ogretiyor
saldiri yapmayida ogrenirsem bu saldirilarin nasil yapildigi mantigini anlarsam ozaman daha iyi bir savunma yapabilirim savunmami nasil yaparim sitemde kullanicilarin belirli yerlere erisimini engellemek icin admin-user sistemi kurarim sitemin bagli oldugu mysql veya sql databaseimde olan belirli bir column'da bu yetkiyi tanimlarim database'imede erisilmemesi icin giris icin database'imi belirli user ve yetkilerle kisitlarim dbadmin v.s gibi kafamin basmadigi kisim bu database'lere nasil giriyorlar veya bir sitenin ftp sunucusunu bulup nasil index basiyorlar admin paneli nasil bypass ediyorlar bunlarida ogrenirsem ilerde iyi bir siber guvenlik uzmani olabilirim ayriyetende kendini gelistirmeye acik kolay ogrenen birisiyim yabanci dilimde var 4 dil biliyorum sosyal muhendisligimde var

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,731
1,070
Evren
simdi hocam savunma yapmasini biliyorum belirli bir kadar zaten sirketim bana savunma yapmasini ogretiyor
saldiri yapmayida ogrenirsem bu saldirilarin nasil yapildigi mantigini anlarsam ozaman daha iyi bir savunma yapabilirim savunmami nasil yaparim sitemde kullanicilarin belirli yerlere erisimini engellemek icin admin-user sistemi kurarim sitemin bagli oldugu mysql veya sql databaseimde olan belirli bir column'da bu yetkiyi tanimlarim database'imede erisilmemesi icin giris icin database'imi belirli user ve yetkilerle kisitlarim dbadmin v.s gibi kafamin basmadigi kisim bu database'lere nasil giriyorlar veya bir sitenin ftp sunucusunu bulup nasil index basiyorlar admin paneli nasil bypass ediyorlar bunlarida ogrenirsem ilerde iyi bir siber guvenlik uzmani olabilirim ayriyetende kendini gelistirmeye acik kolay ogrenen birisiyim yabanci dilimde var 4 dil biliyorum sosyal muhendisligimde var
Blue team'a düşünebilirsiniz.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Blue team'a düşünebilirsiniz.
onlarla nasil iletisime gecebilirim kime yazmam gerek hocam ? THT de yeniyim yani hangi grup tam olarak ne is yapar hicbir fikrim yok blue team bildigim kadariyla blue team denen tanim sisteme disaridan yapilacak saldirilari onceden tahmin ediyor ve aciklari kapatiyor saldiri sonrasinda data ve loglari kuyor eger bu ekipte bu isleri yapiyorsa alinirsam harika olur gibi red team varsa eger beni egitirlerse cabuk ogrenir onlarinda isine yararim bence :)

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,731
1,070
Evren
onlarla nasil iletisime gecebilirim kime yazmam gerek hocam ? THT de yeniyim yani hangi grup tam olarak ne is yapar hicbir fikrim yok blue team bildigim kadariyla blue team denen tanim sisteme disaridan yapilacak saldirilari onceden tahmin ediyor ve aciklari kapatiyor saldiri sonrasinda data ve loglari kuyor eger bu ekipte bu isleri yapiyorsa alinirsam harika olur gibi red team varsa eger beni egitirlerse cabuk ogrenir onlarinda isine yararim bence :)
Burada detaylar yazıyor:

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Burada detaylar yazıyor:
sukranlarimi sunarim tesekkurler hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.