Kendi geliştirdiğimiz SUPSİS ürünümüz sizlere ücretsiz

ayberq58

Üye
16 Eyl 2009
157
6
Herkese merhabalar arkadaşlar. Yazılım şirketimizle birlikte geliştirdiğimiz herşeyini en ince ayrıntısına kadar duşunerek tasarladığımız canlı destek sistemini tanıtmak ve size ücretsiz sunmak istiyorum. Tamamen yerli üretimdir :)
Adı : Supsis Canlı Destek iletişim ve çözümleri
Site:www.supsis.com
Proje bitmiş ve pazara giriş yapmış aktif olarak ta müşterileri oluşmaya başlamıştır. Bir sonraki hedef yurtdışı global pazardır. Tabi kolay olmayacaktır.

Sizler de yapmış olduğunuz kendinize eşinize dostunuz ait websitelerine Ürünümüzü basit ve hızlı şekilde entegre edip hem site sahiplerinin uye&muşteri ilişkilerini kuvvetlendirebilir hemde bizlere tanıtım amacıyla yardımcı olabilirsiniz. Ürünün genel özellikleri şu şekildedir :

Website adersinden DEMO ya tıklayıp istediğiniz siteye kurabilirsiniz.Sizlere özel tek temsilcili şekilde ömür boyu sınırsız kullanım olacaktır . Belli bir sureliğine açıktır. Teşekkurler iyi calışmalar herkese

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Herkese merhabalar arkadaşlar. Yazılım şirketimizle birlikte geliştirdiğimiz herşeyini en ince ayrıntısına kadar duşunerek tasarladığımız canlı destek sistemini tanıtmak ve size ücretsiz sunmak istiyorum. Tamamen yerli üretimdir :)
Adı : Supsis Canlı Destek iletişim ve çözümleri
Site:www.supsis.com
Proje bitmiş ve pazara giriş yapmış aktif olarak ta müşterileri oluşmaya başlamıştır. Bir sonraki hedef yurtdışı global pazardır. Tabi kolay olmayacaktır.

Sizler de yapmış olduğunuz kendinize eşinize dostunuz ait websitelerine Ürünümüzü basit ve hızlı şekilde entegre edip hem site sahiplerinin uye&muşteri ilişkilerini kuvvetlendirebilir hemde bizlere tanıtım amacıyla yardımcı olabilirsiniz. Ürünün genel özellikleri şu şekildedir :

Website adersinden DEMO ya tıklayıp istediğiniz siteye kurabilirsiniz.Sizlere özel tek temsilcili şekilde ömür boyu sınırsız kullanım olacaktır . Belli bir sureliğine açıktır. Teşekkurler iyi calışmalar herkese
Hayırlı olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.