Kendi Pcinden Girilen Msn Sifrelerini Gorme !! Lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heakers-22

Yeni üye
16 Haz 2009
4
0
Merhaba Arkadaslar.

Ben Yenı Katıldım Aranıza.

Şimdi Benım Bilgisayarımdan Gırılen Msn Sıfrelerını Gorebılırmyıım Ben Yane Daha Once oLe Bi Program Indırmıstım Ama Program Benım Bilgisayarımdan Girilmiş Şifreleri Göstercek. Yanlız Programı Indırdıkten Sonra Benım Bılgısayarımdan Gırıs Yapcak Öle İstemiyom Daha Önce Bi KıZ Bilgisayarımdan Msne Girdi Nası Ben Kızın Sıfresını Gorcem Ole Bi Program Varmıs Lutfen Koyarsanız Linki...

Heakers-22

Yeni üye
16 Haz 2009
4
0
Tıkla İnsin Sözde Tıkla İnsin Hane Bunun Rar Pası heee ? ? ? bi iş yapıonzu yarım kardeş adam akıllı bi link yokmu hem bu bende var daha onceden gırılmısleri gostermiyo

secgin

Yeni üye
10 Mar 2009
36
0
Arkadaşlar böyle şeyler mümkün ama ben hala bulamadım.Boşuna aramayın bunu bir tek kendi bilginizle yapabilirsiniz...

ö.faruk

Üye
20 Eki 2008
113
0
arkadaşlar, Heakers-22 bilgisayara önceden girmiş birinin şifresini bulmaya çalışıyor, ya da ben öyle anladım. eğer doğru anladıysam daha önce bilgisayarda msn sine girilen birinin şifresi bulunamaz. yani boş çaba.

Heakers-22

Yeni üye
16 Haz 2009
4
0
Beyler Ben Dıyorum Ki Benım Bilgisayarımdan Daha Önce mSN e Gırıs Yapmıs Kişilerin Şifrelerini İstiyorum. Arkadas Diyor Keyloger . Mspass Yaramadı Dıyorum Arkadaş Diyor mspass İşini Görür.
Ayrıca ö.faruk Kardeş Öle Bişe Olmasa Açmam Konu.
emreeee33 Kardeş Keyloger Kurucaksın Sora Gelcek Giriş Yapcak Bilgisayarından Ben Ne Dıyom Daha Önceden Msn Gırıs Yapanlarınkını Gormek Isıtoym Dıyorum. Soradan Gırıs Yapanlar Icın Fake Msn Var Kardes Oneırırım Sana :mad:. Msn İçindeki Dll Dosyalarını Editliyomu Bişeler Yapıyor Gösteriyor Program Şifreleri Var Yane Öle Bi Program. Ama Nerde İşte Görmüştüm Bi Kaç Forumda Ama İşte O Program Bi Bulsak Çoğumuzun İşine Yarıcak Dusunsenize Bilgisayarınızdan Manitanız Gırıs Yapmıs Daha Önce :D :D .

Son düzenleme:

mehmet981

Katılımcı Üye
14 Ağu 2007
336
0
arkadaşlar msnpass daha önce beni animsa ve parola animsa kutucuklari işaretliyse gösterir yoksa işaretli degilse göstermez.

Heakers-22

Yeni üye
16 Haz 2009
4
0
Beyler Olumlu Bişe Bulduysanız Cevap Yazın Olumsuz Şeyler Yazıyosunuz.
1 Kişi Keyloger Dedi Ve Bir Kişi De Msnpass Dedi Neden Tekrar Aynısını Yazıyorsunuz. Bu Program Var...
Dediğim Gibi Msnin DLL Dosyalarıyla Oynayıp Gösteriyor Girilenleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.