Kendi Yapımım Crypter 6/35 // Lawliet123

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Merhaba Arkadaşlar Çok heyecanlıyım O Yüzden Yazım Yanlışları yapabilirm

İlk Crypter Yapımım 6/35 Tam Olarak Ne yapacağımı Bilmiyoum İndirme Linki Eklyeceğim Ancak Virüs Total Demi Eklemem Lazım Söylerseniz Sevinirim

resim

RMCH.png

İndirme Linki

Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

eğer VT Eklemem Gerekiyorsa Söyleyin
Rar Passı Özelden Verceğim

NOT : TEŞEKKÜR ETMENİZE GEREK YOK

MAPZİLLA YA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Eline Sağlık Hocam Teşekkürünü Verdim.Bir Rar Pass Verirsen Sevinirim.Bakalım Nasıl Bir Cryptermiş.Uğraşırsan İnşAllah 0/35 Bile Yaparsın :) :eek:

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
Evet v.t zorunlu özellikle jotti :trl
Eline aağlık da vt nedir hocam şaka bir yana yapılan crypterler vt atılmaz tamam ?. :D

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Crypterler VirusTotal , Jotti , NoDistribute Gibi Yerlere Taratılmaz.Rapor Gönderir Dikkat Et Hocam :) :eek:

796ahmet

Üye
3 Nis 2013
113
0
beyler bence crypter paylasanlar olarak en az 2/35 fln bulursanız paylaşın yoksa pek iş görmüyolar benim projeler var hepsi nerdeyse 3/35 2/35 arası ama daha aza indirmek istiyorum ve paylaşmıyprum sizde ugrasıp paylaşın bnece

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
beyler bence crypter paylasanlar olarak en az 2/35 fln bulursanız paylaşın yoksa pek iş görmüyolar benim projeler var hepsi nerdeyse 3/35 2/35 arası ama daha aza indirmek istiyorum ve paylaşmıyprum sizde ugrasıp paylaşın bnece

E Tamamda Bu benim İlk,Bence Bu kadar Olduğuna Şükür Edin :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.