Kendime Ait THT Benzeri Walpaper Ve Logo Nasıl Yaparım?

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhaba Değerli THT Ailesi:

Ben aynı bizim THT banner ve logomuza benzer kendime ait logo, banner ve walpaper yapmak istiyorum. Bir kaç kişi after effecti önerdi indirdim kurdum. Fakat yine de emin olmak için konunun uzmanı sizlere de danışmak istiyorum nasıl yapabilirim.
Fazla Olmasa da Ps bilgim var.
Geçen dönem ders olarak almıştım:)

Herkese İyi Forumlar:)

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
kitap-banner.gif

Bu tarz bannerlar için after effect uygundur. Şunu hatırlatmak isterim ki diğer programlara göre zor ve karmaşıktır.
(örnekteki bannerı photoshoptan da yapabilirsin)

logo.png

Logoyu yapmak için photoshopu önermem. Adobe ıllustrator logo yapmak için daha uygundur. Photoshop pixel çalışırken Aİ vektör tabanlı çalışmaktadır.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
kitap-banner.gif

Bu tarz bannerlar için after effect uygundur. Şunu hatırlatmak isterim ki diğer programlara göre zor ve karmaşıktır.
(örnekteki bannerı photoshoptan da yapabilirsin)

logo.png

Logoyu yapmak için photoshopu önermem. Adobe ıllustrator logo yapmak için daha uygundur. Photoshop pixel çalışırken Aİ vektör tabanlı çalışmaktadır.

teşekkürler after effect ve ps ile deneyeceğim:)
Fakat Benzer Olmaması bakımından logoyu da bu şekilde mi yapacağım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.