Yazılım | Programlama Kendimi ASP.NET'te nasıl ilerletebilirim?

reqz

Üye
26 Ağu 2023
61
27
Software
Merhaba, C# öğrenen birisiyim ve bildiklerimi de ara sıra foruma aktaran birisiyim, aynı zaman da benim için de daha iyi oluyor.
Alttaki attığım Engin Demiroğ'un bütün kurslarını bitirdim farklı farklı projeler yaptım fakat hangi kursa geçeceğimi bilmiyorum.
Bundan sonra nasıl ilerleyebileceğim konusunda size sormak istedim.
Kurs bilgisi ya da önerebileceği bir kaç şey olan varsa yazarsa sevinirim.

Çözüm
Merhaba @reqz,

Engin Demiroğ'un bütün kurslarını tamamlamış olman oldukça etkileyici! Bu, C# ve .NET konularında sağlam bir temele sahip olduğunuz anlamına geliyor. Şimdi daha ileri seviyeye geçme zamanı.

İleri seviye C# konuları, Design Patterns, .NET Core & .NET 5+ teknolojileri, mikroservis mimarileri, bulut servisleri (AWS, Azure, Google Cloud) ve DevOps konularında bilgi edinmeyi düşünebilirsiniz. Özellikle Docker ve Kubernetes gibi konteyner teknolojileri yazılım geliştirme süreçlerinizde büyük fayda sağlayacaktır.

Yolunuz açık olsun, başarılar dilerim!

Saygılarıma,
İyi çalışmalar dilerim.

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,703
6
1,815
Merhaba @reqz,

Engin Demiroğ'un bütün kurslarını tamamlamış olman oldukça etkileyici! Bu, C# ve .NET konularında sağlam bir temele sahip olduğunuz anlamına geliyor. Şimdi daha ileri seviyeye geçme zamanı.

İleri seviye C# konuları, Design Patterns, .NET Core & .NET 5+ teknolojileri, mikroservis mimarileri, bulut servisleri (AWS, Azure, Google Cloud) ve DevOps konularında bilgi edinmeyi düşünebilirsiniz. Özellikle Docker ve Kubernetes gibi konteyner teknolojileri yazılım geliştirme süreçlerinizde büyük fayda sağlayacaktır.

Yolunuz açık olsun, başarılar dilerim!

Saygılarıma,
İyi çalışmalar dilerim.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.