Key DorkMaker [Wordlistli - Wordlistsiz] //Dork Oluşturucu

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21

+ Üyelik adınız : KeyLo99

+ Programın ismi : Key DorkMaker

+ Programın sürümü : v1.0

+ Kullanılan programlama dili : C#

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : Farklı seçenekler ile dork oluşturabilen bir program.

Merhabalar TurkHackTeam ailesi. Bugün sizlere Key dork oluşturucu programımı tanıtacağım.

Key DorkMaker'ın diğer dorkmakerlardan farkı kelime listesi ile dork oluşturabilmenizdir. Ayrıca kelimeleri internetten de alabilme özelliği vardır. Wordlist'ten kelimeleri rastgele bir sırayla arabilirsiniz ya da sırayla alıp, kelime dork birleştirici olarak kullanabilirsiniz.

Programın kullanımı oldukça kolaydır. Oluşturmadan önce hangi şekilde dork oluşturacağınızı seçersiniz. (Wordlist - Site) Ardından eğer site seçtiyseniz dork seçip, hız ayarlayıp ve ardından dork adedini seçtikten sonra oluşturmaya başlayabilirsiniz.
Eğer wordlist seçtiyseniz wordlist aç diyerek kelime listesi yükleyebilirsiniz. Ardından rastgele ya da sıralı seçeneklerinden birini, hangi dork oluşturacağını, adedini seçerek oluşturabilirsiniz. (Hız seçmeye gerek yok.)

Ayrıca oluşturduğunuz dorklara site uzantısı da ekleyebilirsiniz.

-v1.0 Özellikleri-
+Wordlist ve siteden dork oluşturabilme.
+Dorka site uzantısı ekleyebilme.
+Max 1000 dork oluşturma.
+Kendi wordlistiniz ile dork oluşturabilirsiniz.

Programdan Görseller:
Program arayüzü.
MLdp9N.jpg

Programın yanında sizlere farklı dillerde wordlistler veriyorum. Her birinde yaklaşık 300.000 kelime var bu yüzden upload ederken dosya boyutu artıyor. İsteyenler sadece programı isteyen arkadaşlar ise wordlist ve programı indirebilir.

-İndirme Linkleri-
-----Sadece Program------
MediaFire>
Yandex Disk>
Mega.nz >

-----Program + Wordlistler------
MediaFire>
Yandex Disk>
Mega.nz>

-----Virustotal-----

Sadece Program>
Rar Dosyası>

Moderatör tarafında düzenlendi:

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Ellerine sağlık KeyLo :) Şimdi izninle bana verdiğin görevi yerine getiriyorum :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.