key hakkında önemli help me

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
Arkadaşlar şimdi birisi bnm pc ye key attı registerımi boşalttı (xat ı bılen arkadaşlar registeri bilir) şimdi o adamın attıgı key halen bnm pc ımdemı acaba bazı ark.lar format at dedi yanı kısaca onun attıgı key bm pcımde halen aktıfmı halen bılgılerımı calabılırmı

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
ewt keyloger attı setup gibi bişi lisanslı keyloger sanırım açtım setubu hiç bişi cıkmadı ama adam pc bılgılerımı caldı acaba

net user SUPPORT_388945a0 /delete
böyle yaparsam silinirmi??

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
Eğer burada SUPPORT_388945a0 yazıyorsa, sistemde Spyware var demektir.
bu baya yaygınlaşan bir konu tabii. Spyware microsoftun bilgisayarı izlemesi için yapılmış olduğu söyleniyor ama bilemiyorum...???

kardeş yeterli olmayabilir antivirüsle bi tarattır sistemi sen genede....

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
başlat>çalıştır>''msconfig'' yaz orada büyük ihtimal keylogger virüs trojan filan yazıyor bize resmini çekip atarsan bakarız ben bulmuştum keyloggerı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.