Keylogger Yapımı - (Kodlama)

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki

golgi

Yeni üye
24 Nis 2012
26
0
çook saol ne zamandır vb 2010 da keylogger yapımını orıyordum ama sonunda burada buldum ...Eline sağlık

mustoyildiz

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
748
0
vb.net ile keylogger-trojan saçma neden diyeceksin çünkü karşı tarafta net framework yüklü bulunmalıdır. Virüs atacağınız kişiden rica etmek zorunda kalırsınız "senin pcyi takip etmek istiyorum net framework zımbırtısını yükleyebilir misin" diye :) onun için keylogger ya da trojan oluşturmak istiyosanız c++ dan şaşmayın.

kadir0612

Yeni üye
7 Eyl 2010
36
0
admin Benim Msn Eklermısın [email protected] niye diyeceksın tek 1 yazacaksın dıon ama tek 1 le sen butun tek kodları 1 araya getırsen dıorum daha kolay olmazmı :DDD:DD:D:D:D:D:d:d.d tek1 ı bız eklıoz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.