Keylogger Yardım (Lutfen Bakarmısınız)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harbi-47

Yeni üye
24 Haz 2009
2
0
Arkadaslar Keylogger programını link halie getirip tıklıyınca bulastırıyorlar nasıl yapıyorlar anlatabilecek varmı? Lutfen bilen varsa anlatsın :(

//Sorun çözüldüğü için konu Kılıtlenmiştir(gerekli cevaplar verildi)

Bölüm Sorumlusu

Son düzenleme:

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
galıba demek ıstedeıgı bız kendı pc mıze keyloger kurdugumuzda normal prog. gıbı kuruyoz onu nasıl lınk halıne getırebılırız dıo..

harbi-47

Yeni üye
24 Haz 2009
2
0
Abilerm anlattım zaten acık acık nasıl link haline getirp tıklandıgında keyloggeri karsı tarafa bulastırabilirz onu ogrenmek istiyorum yarımlar içn simdiden saoln :)

comodore

Uzman üye
6 Mar 2007
1,660
9
Kayıp Kent
bak şimdi , bildiğim kadarıyla web sitesinden keylogger yükleme olayı war. yani sen siteye siriyosun keyloggerr pc ye yükleniyo..wardom.org da warlogger war onu bi araştır.. wardom m3h3t war. o herşeyi bilir

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
43
Istanbul
Arkadaslar Oncelikle Bu Konu Gayet Karisik Bi Konu Ben Genede Sadelestirilmis Bi Bicimde Alatmaya Calisayim Bilgim Dahilinde.
1 cisi Oncelikle KEndi Trojanlarini Keylogger Lerini Falan Yaratiyorlar. Daha Sonra Karsii Tarafa Yedirmek Icin Exe Olusturuyorlar. Ve Bunu Karsi Tarafa Yedirmenin Bir Cok Formulu Var
Bunlardan En Cok Kullanilan Yollari Ise:
1 : Exeyi Karsi Tarafa Yollama.
2 : Exe yi Herhangi Bi Adrese Yukleyip Kurbana Ismini Degisitrerek Indirmte Yontemi
3 : Bedava Acilabilen Hostlardan Adres Alip Exe yi yukleme
Vs. Vs. Vs.
Arkadasimizin Sordugu 3 cusu
Yani Bedava Alinan Adrese Yukluyorlar. Ve Bu Linki Tikladiginiz Anda Site Acilmadigi Gibi Otomatikmen Exe PC Nize Kuruluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.