Kim Bana Site cokertmeyi Ogrete Bilir

KARABIN

Üye
29 Tem 2017
95
0
Celilabad
Selam Arkadaslar Kim Bana Site Cokertmeyi Ogrete Bilir Armenia Sitelerini Cokerticem Lutfen kim Yapa Bilir Skype Adresini Vereyim Ordan Ogrete Bilirmi Bana Yardim Edin Lutfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Armut piş ağzıma düş dersen o iş olmaz bunu söyleyeyim

forumda web server güvenliği kısmı var oradan bir detaylı araştırmalar yapman lazım

katman katman en düşükten, ileri seviyeye doğru

brute force, sql, xss, lfi, rte, rfi, Exploit, rootlamalar, whois çekmeler, subdomainler, port taramaları vs vs araştırıp kendin bulman lazım

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Selam Arkadaslar Kim Bana Site Cokertmeyi Ogrete Bilir Armenia Sitelerini Cokerticem Lutfen kim Yapa Bilir Skype Adresini Vereyim Ordan Ogrete Bilirmi Bana Yardim Edin Lutfen

Yanlış anlama amacım seni soğutmak veya ayıplamak değil fakat forumda bu konu ile ilgili bir sürü konu var böyle bir konuyu boşa açmamalısın

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Son düzenleme:

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Ping -t ta taaa :trl

Bana küçüklük anımı hatırlırlatıyorsun
-BEN
evet video izledim artık bütün siteleri çökertebilirim:woott:woott
cmd-color a-ping Google -t 6500
-2 saat sonra
ohaaa site çöktü lan artık büyük bankaları bile hackleyebilirim işe koyulma vakti
arka plan müziği [ame]https://www.youtube.com/watch?v=-hIbRH1qcjU[/ame]
:yo:yo:yo

27AsLaNBeY27

Uzman üye
9 Nis 2009
1,050
0
Su
Yardim eden yok Mu ?

Gr3enox
Ve Havij
Programlarını indir ve kur hazır oldugun da bana özelden yaz sana Dorklar vereyım bu senin ilk adımın olur gerisini sen getirirsın

Tek başına site çökertmen günümüzde zor geriye tek seçenek kalıyor botnet
botnet kur yap burada nasıl yapılacağını bulabilirsin web hack şunu okuyarak başlayabilirsin
http://www.turkhackteam.org/web-ser...-baslamaliyim-simdi-ne-yapacagim-aquiell.html

Benim böyle bi ihtiyacım yok

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Arkadaşlar adam "heçklemek" değil, "çökertmek" istiyor. Yani DoS istiyor..

Açılın bakiim :trl

Üstadım sitenin adresini verirsen, test için sana o siteyi çökertecek bir program veririm. Ama vereceğim program bana rapor (asla senin IP adresin, kişisel bilgilerin vs değil, saldırı hakkında yani ne zaman saldırıya başladı, kaç saniyede çöktü, tekrar kurtuldu mu, hangi tip response header'ları geldi vs) gönderecektir.

Kendim test için bilgisayar açık tutamıyorum. Sen benim için yeni Topuz çekirdeğini de test etmiş olursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.