Kimin oglunu 'şehit' veriyorsunuz?

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Gece yarısı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün TBMM açış konuşması üzerine bir TV kanalı siyasi partilerin yetkililerinin görüşlerini alıyor. MHP’li konuştu az çok beklediğimiz şeyleri söyledi. Ardından TV kanalı CHP yöneticilerinden Onur Öymen’e bağlandı.
Onur Öymen, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün şu sözlerini aktardı: “Kendi sorunlarını kendi iradeleriyle çözemeyen devletler başkalarının istismarına açıktır.” Onur Öymen bu değerlendirmeye tepki gösteriyor ve ‘savaşa devam’ anlamına gelecek çağrılar yapıyordu. Telaş içinde internete girdiğimde, benzer sözleri Deniz Baykal’ın da söylediğine tanık oldum. Baykal, Öymen’den önce aynen onun gibi şöyle diyordu: “Para harcamadan, şehit vermeden sorunun çözümü için sihirli bir formül varmış da biz bilmiyormuşuz gibi bir hayal âlemi içinde.”
Öymen’i dinlerken gerçekten ürperdim, korktum, tepki gösterdim. Kendisini sosyal demokrat diye tanımlayan bir partinin yöneticisi, çözüm olanağı araştırılırken, ülkenin Cumhurbaşkanı temel meselelerde uzlaşmayı önerirken nasıl olur da ‘sonuna kadar savaş’ anlamına gelecek bir siyasetin savunucusu olarak ortaya çıkardı? ‘Şehit de vereceğiz, para da harcayacağız’ diye konuşabilirdi.

Hani diyorlar ya Türkler ölmeye meraklı bu yazarda aynen onu barındırıyor..

ve malesef hala icimizde barınıyor..!

11 Haz 2009
55
0
Hani diyorlar ya Türkler ölmeye meraklı bu yazarda aynen onu barındırıyor..

ve malesef hala icimizde barınıyor..!

Bak kardeş Türkler Ölmeye Deyil Şehit olmaya meraklı bu bir
Ayrıca konu vatan olduğu zaman deyil ölmek parça parça olmayı bile göze alırız bu iki
açılımla maçılımla,alfabeye x,q,w eklemekle,askeri operasyonları durdurmakla kürt sorunu çözülmez aksine büyür bu üç

açılım ın içinde kürtçe köy isimleri,kürt alfabesi v.s v.s birçok şey var,ne yani biz 16 Şehit verdiğimiz Aktütün Köyünü açılım zımbırtısı yüzünden bezele diyemi anacaz veya siirtte 33 şehit verdiğimiz Alan Köyünü(Alan Olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam) Helena diyemi adlandırcaz Sorarım size Türk halkı?? Yarın Öbür gün bakın buralar bizim alfabemize göre isimlendirildi,bizim hakkımız diye toprak vaadetmezlermi?

Kürtler ayaklanıor, kürtler dağa çıkıyor diye onları diğer halklardan üstün mü tutcaz ? Ermeniler Lazlar Çerkezler Aleviler v.s Türkiye'de yaşayan diğer ırklar ne olacak peki hepsine tek tek dil,alfabe,kendi köy isimleri v.s v.s açılım mı yapılacak?Bu mümkün Değil Türkiye 50 parçaya bölünür o zaman

Pekiya Güneş Operasyonunda - 30 derecede vurulan 29 şehit ne olacak? Dağlıcada 14 ,Aktütün'deki 16 Şehit? Bingöl'deki Terhis olmuş memleketlerine dönen silahsız 33 şehidimiz? Diyarbakırda vurulan 6 Polis Şehidimiz? Hakkaride kurşuna dizilen 4 Öğretmen?...... Bir Kürt Açılımını düşünün birde bunları.....

Son düzenleme:

KuRmaY PuSuLa

Katılımcı Üye
8 Eki 2009
605
0
Turk Hack Team
Kendisi çıksın dağa o zaman . Kendisi şehi olsun. Onun anası ağlasın bağırsın çağırsın. Bakalım o zaman ne olcak . Ama eğer dağdaki teröristlede uzlaşmaya kalkarsak benim fikrim şu ki doğuyu hediye etmiş oluruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.