Kır Beni / Beds-Protector 1.4.1

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Hadi bakalım ilk kim kıracak.
Kurallar: Dnspy görüntüsü yoksa kabul edilmez!

Sizce benim korumamı bumu ?

[SIZE="4- Features Added/Fixed -[/SIZE]
[+] Anti-Debug AntiNet // ben ekledim bu korumayı :)
[-] Calli Protection // ben kaldırdım :( (Çalışmıyordu)
[+] Ref Proxy tinkered with.
[+] Added Fake attributes by default and cleaned up protection list
[+] Changed hide method to only hide entry point of program For stability reasons.
[+] All protections are now compatible and working with each other ()It will vary from file to file but on my unpackme i can use every single protection and be fine)
[+] Fixing WPF renaming issues coming soon!

[URL="https://tik.lat/Wpjag"] İndir[/URL]
VirusTotal

Yazıldığı dil: C#
Üzerindeki koruma: Beds-Protector v1.4.1 Modded
Not: bir sonraki unpackme benim korumanın yeni versionu ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.