Kır Beni / KoiVM-Virtualization / 10 üzerinden 8

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Kır Beni / KoiVM-Virtualization / 10 üzerinden 9

Kodlandığı Dil: C#
Üzerindeki Koruma: Hard Modded KoiVM Virt. v1.1.0
Kural: DNSpy görüntüsü haricinde hiçbirşey kabul edilmez.
Not: Başarılar ve bilmiyen hiç bulaşmasın işin içinden çıkamaz.
EN ÖNEMLİ NOT: UnPack_ME GEÇ AÇILABİLİR BUNUN SEBEBİ İSE KODU AĞIR ŞEKİLDE SANALLAŞTIRMASI VE + OLARAK ANTİ VM V2'DEN DOLAYIDIR!

- Üzerindeki Korumalar -
Part1
WXV5YQ.png

Part2
p5R1Pn.png

[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/YZoFV"] [SIZE="4

Son düzenleme:

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Programa bir bakayım dedim ve sonuç:
TMJ3fS.png

Mono'yla açılmıyor maalesef. Wine'la deneyince Mono'yla aç diyor.

Konu güncel+++

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
birşey anlamadıum :D anti vm v2 + koiVM Virt. sen düşün
Kral reverse engineering işleriyle uğraşman güzel ama sanki piyasadan bir packer bulup her şeyi fulleyip buraya yükledikden sonra hadi adamsanız bunu da kırın dermiş gibisin :D Adamın aldığı hata exe'nin bozuk olmasıyla alakalı veya linux'da mono'nun dosyayı düzgün algılamamasından kaynaklı. (Veya anti-sanal makine algoritması sanal makine olarak algıyor ve engelliyor.)

Son düzenleme:

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Kral reverse engineering işleriyle uğraşman güzel ama sanki piyasadan bir packer bulup her şeyi fulleyip buraya yükledikden sonra hadi adamsanız bunu da kırın dermiş gibisin :D Adamın aldığı hata exe'nin bozuk olmasıyla alakalı veya linux'da mono'nun dosyayı düzgün algılamamasından kaynaklı. (Veya anti-sanal makine algoritması sanal makine olarak algıyor ve engelliyor.)

Kanka ben size sanal makinede yada linux'da deneeyin yada kırın demedim .d ayrıca ben koivm satın aldım k adi şifre istiyordu sağ olsun açık kaynak kodlu ver dedim ve login panelini kaldırdim çünkü her pack'lerken k adi ve şifre istiyordu. En son 2016 sürümü 351 gunde kırılmıştı 2019 sürümünü(Bide benim geliştirmemide eklersen) sen düşün gerçi hard crackerler gene kırar ama biraz zorlar.

Son düzenleme:

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Kanka ben size sanal makinede yada linux'da deneeyin yada kırın demedim .d ayrıca ben koivm satın aldım k adi şifre istiyordu sağ olsun açık kaynak kodlu ver dedim ve login panelini kaldırdim çünkü her pack'lerken k adi ve şifre istiyordu. En son 2016 sürümü 351 gunde kırılmıştı 2019 sürümünü(Bide benim geliştirmemide eklersen) sen düşün gerçi hard crackerler gene kırar ama biraz zorlar.

sanırım kimse koivm'yi tahtından düşüremiyecek :D

VirtualBox'a Windows XP kurdum, araştırmalara başladım. Bakalım KoiVM ne kadar dayanacak :) :secret

En son 2016 sürümü 351 gunde kırılmıştı
:RpS_blink: Bu 8/10'sa 10/10 nasıl acaba :trl

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
VirtualBox'a Windows XP kurdum, araştırmalara başladım. Bakalım KoiVM ne kadar dayanacak :) :secret

:RpS_blink: Bu 8/10'sa 10/10 nasıl acaba :trl
10/10 yeni ilerdeki dönemlerde çıkacak olan KoiVM 3.0'dir ve boşa araştırıyorsun. BackBox bile doğru dürüst kırmayı bilmiyor ve şuan piyasada en üstde şöyle düşün buda .Net'in VMProtect'i

Son düzenleme:

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
oooo.png

Kır beniymiş yahu kırarım tabii de unpack yemez be...
Şu koivm'un base projesini ver de bir pazar de onu inceleyeyim çözebileceğimi pek sanmıyorum ama bakmakta yarar var belki yeni bir şey kaparım...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.