Kırılan telefonumdaki bilgileri kurtarma

daha14yasinda

Yeni üye
5 Eyl 2019
24
0
merhaba arkadaşlar 2 gün önce telefonum kırıldı ekranın yarısı gözükmüyor ve dokunmatiği calısmıyor, benim icin önemli olan instagram hesabım.
instagram webden hesaba girmeye calısıyorum fakat kimlik doğrulama yüüzünden giremiyorum elim kolum bağlandı resmen. kimlik doğrulamasını nasıl gecebilirim ardım ederseniz minnettarim

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,426
357
merhaba arkadaşlar 2 gün önce telefonum kırıldı ekranın yarısı gözükmüyor ve dokunmatiği calısmıyor, benim icin önemli olan instagram hesabım.
instagram webden hesaba girmeye calısıyorum fakat kimlik doğrulama yüüzünden giremiyorum elim kolum bağlandı resmen. kimlik doğrulamasını nasıl gecebilirim ardım ederseniz minnettarim
Ekranini yaptirirsan telefonun sonuca ulaşırsınız en zahmetsiz budur

25 May 2024
157
30
ekranın dokunmatiği çalışsa bilgisayara vysor indirir bilgisayara telefondan geliştirici seçeneklerini açıp sonra hata ayıklama açar öyle kullanırdın.

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
407
72
UZAY

Merhaba,

Eğer hesapta yüzünün bulunduğu bir fotoğraf bulunuyor ise;
Instagram webden değil de farklı bir telefondan hesabına giriş yap karşına kimlik doğrulama ekranı çıktıktan sonra aşağıda daha fazla seçenek gibi bir buton çıkar oraya tıklayıp adımları takip et senden yüzünü doğrulamanı isteyecek onu tamamladıktan sonra 3-4 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz dönüş alırsın. Bunun haricinde web üzerinden kimlik doğrulama ekranını geçemezsin.

Eğer hesapta yüzünün footoğrafı yoksa;
Usb= type c dönüştürücü alarak telefona mouse bağlayabilirsin. Bağladıktan sonra bir şekilde artık hesabına girip ayarlarını yaparsın.

İyi Akşamlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.