Kırtasiye Hack Yeni Güncel 2014 Geniş Anlatım!

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Kırtasiye Hack Dev Anlatım​
Kırtasiye Hack Kırtasiyecinin Bilgisyarına Trojen Atarak İzlemektir. Bu nasılmı olacak.?

Arkadaşlar bu Sinsice bir iştir. Bu iş DarkComet Virüsünüz+Crypter olması lazım. Bunlar Oldumu ne olacak Anlatımı?

Bu İlk Önce DarkCometten serverinizi Oluşturun. Ve Crypter bulun(ben size vercem ama arkadaştan izin alarak.) Herneyse Verceğim Crypterde Dosya birleştirme bölümü var. Googleden Bir resim şiir bulun. Bulduğunuzda Nemi OLcak?

Ben Resim seçin derim. İşte Resim bulun (Örnek: Dünya Haritasi)Bu Resimi Crypterin dosya seç bölmüne kouyoruz Ve Crypterin altında Serverini seç var Ordanda Serveri Seçiyoruz. Ve oluşturuyoruz serveri Şimdi ee şimdi ne oldu diceksiniz?

Bu serverinizi Usb belleğe atıyoruz. Kırtasiyeci bulup diyorusnuz
Abicim Usb bellekten çıktı alıcam diceksiniz adam usbyi alıp bilgisyara takcak ve Onüne Serveriniz Çıkcak bastığı zaman Virüs bulaşıp Dünya Haritasi Çıkcak Önüne(Dosyayı birleştirdik ya) Ve adam Anlamıcak dersiniz evet abi bu resim çıkartın diyin çıktıyı alıp eve gidin.
Adam Anlamıcaktır virüs olduğunu Resim çıktıya önüne ve Sinsice izlyebilrisniniz bilgisyarını Bu kadar..

Not: Crypteri konuya ekleyeceğim.
Video Tekrardan Yüklencektir.!!! BirKaç Güne..
Ekle bunu konuya :D :D

Arkadaşlar arkdaşın yaptığının aynısını yapın Ama internet cafeye yedirtin serveri :)

Daha sonra adama deyinki ben LeagueOfLegend'a(Örnek) para yüklücem adamdan en ucuz oyun parasını alın Daha sonra eve gidip servere bakın Adamın MtcGame Yafa GameSultan hesabının alırsınız :D İstediğiniz oyuna istediğiniz kadar para yükleyin :D

Kanıt(Kendim yaptım):
7241qW.png

Son düzenleme:

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Bilmem Eğlenirsin Kırtasiyecilerle Aklıma çok şey geliyor Çıktı alrıken çıktı almayı kapatırım adam deliri veya DarkComette çıktı almada var Kafama göre çıktı çıkartırım :)

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Ama net cafe anlayabilir bilgilde olbailir dayak yersin adamdan.
Ama sorun yok yapablrsniz uzantıyı değiştirdimi adam anlayamaz.:)

SpecialForces

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
449
0
Hollyweed
Ama net cafe anlayabilir bilgilde olbailir dayak yersin adamdan.
Ama sorun yok yapablrsniz uzantıyı değiştirdimi adam anlayamaz.:)

Ekle bunu konuya :D :D

Arkadaşlar arkdaşın yaptığının aynısını yapın Ama internet cafeye yedirtin serveri :)

Daha sonra adama deyinki ben LeagueOfLegend'a(Örnek) para yüklücem adamdan en ucuz oyun parasını alın Daha sonra eve gidip servere bakın Adamın MtcGame Yafa GameSultan hesabının alırsınız :D İstediğiniz oyuna istediğiniz kadar para yükleyin :D

redmon41

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
982
9
Kocaeli
Kırtasiye Hack Dev Anlatım​
Kırtasiye Hack Kırtasiyecinin Bilgisyarına Trojen Atarak İzlemektir. Bu nasılmı olacak.?

Arkadaşlar bu Sinsice bir iştir. Bu iş DarkComet Virüsünüz+Crypter olması lazım. Bunlar Oldumu ne olacak Anlatımı?

Bu İlk Önce DarkCometten serverinizi Oluşturun. Ve Crypter bulun(ben size vercem ama arkadaştan izin alarak.) Herneyse Verceğim Crypterde Dosya birleştirme bölümü var. Googleden Bir resim şiir bulun. Bulduğunuzda Nemi OLcak?

Ben Resim seçin derim. İşte Resim bulun (Örnek: Dünya Haritasi)Bu Resimi Crypterin dosya seç bölmüne kouyoruz Ve Crypterin altında Serverini seç var Ordanda Serveri Seçiyoruz. Ve oluşturuyoruz serveri Şimdi ee şimdi ne oldu diceksiniz?

Bu serverinizi Usb belleğe atıyoruz. Kırtasiyeci bulup diyorusnuz
Abicim Usb bellekten çıktı alıcam diceksiniz adam usbyi alıp bilgisyara takcak ve Onüne Serveriniz Çıkcak bastığı zaman Virüs bulaşıp Dünya Haritasi Çıkcak Önüne(Dosyayı birleştirdik ya) Ve adam Anlamıcak dersiniz evet abi bu resim çıkartın diyin çıktıyı alıp eve gidin.
Adam Anlamıcaktır virüs olduğunu Resim çıktıya önüne ve Sinsice izlyebilrisniniz bilgisyarını Bu kadar..

Not: Crypteri konuya ekleyeceğim.
Konu İlgi Görürse Resimli Videolu Anlatım Yapacaım...

Zekice bizim Buradaki Game Kafeye Yaptım
Şu ana kadar 4 adet rp 2 tane 30 level çar aşırtım devamı olacak :D :D :D: D: D:D :D

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Zekice bizim Buradaki Game Kafeye Yaptım
Şu ana kadar 4 adet rp 2 tane 30 level çar aşırtım devamı olacak :D :D :D: D: D:D :D
Saol Çok kolay yöntem bu yönetmle çoğu kişiye sızarsın mesela okulun bilgisayarlarına Daha çok örnek Polislik ol de abicim burda olayın görüntüsü var de ver virüs bulaştı ceserat isteyen iş bu :)
Polisi dinle sonra sabah bi bakmışsın kapında Subaylar sıralanmış :)

6 May 2014
231
0
hocam sana bir sorum olacak şimdi bunu kırtasiye ye yedirdim.
çıktı alacam dedim çıktıyı aldım resmi illaki silcek trojanı silmiş olur mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.