klan savaslari yunan server (....)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meidiye54

Yeni üye
20 Tem 2008
9
0
bu sıte hakkında gerekenın yapılmasını ıstıyorum resım nasıl koyuluyor bılmıyorum ama umarım boledır buda sıtenın adı bu olaylar server 1 de oluyor

https://tik.lat/Zlo9a

adszug6.jpg

adsz75pq5.jpg

meidiye54

Yeni üye
20 Tem 2008
9
0
bana umarım olumlu bır cevap verırsınız !!! bunlar gıbı srfsizlerrin kokunu kazımak lazım
oplardan ozur dılıyorum ama bunları gordukce daha cok sınırlenıyorum bu resımler klan savaslarından alınmıstır ve dogrulugu ıspatlanmıstır.
bana bu konuda ozeldende ulasabılırsnız

Son düzenleme:

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
bu şekilde konu açmak yasak... Böle yaparak o sitelerin ne biçim rank yaptığını biliyor musunuz!

forum kurallarını okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.