|Klavye Mouse HK. Yardim (Her yoruma tesekkur)

NumL0ck

Üye
30 Ocak 2013
211
1
Arkadaslar pcmde bir ariza olustu . Klavye ve fare zaten baya kotuydu yenisini aldim. Simdi pcyi acarken normal olarak baslat vs. Vs soruyor klavye oluyor. Sonra baslangic onarmada ise fare hareket ediyor . Pc acildiginda klavyeden tik yok. Ama fareni isigi genede yaniyor... acilmadan once her 2side calisiyor.. ama pc aciliyor kendine geliyor felan calismiyor . Sorunu cozen arkadasin usenmeden tum konularina yorumlarina tesekkur edicem ve || durumu guncelleyene tesekkur edicem. Guncel tutunuz.. cok acil yardim gerek.. biostanda ise yaramadi sonra eski ayarlara donusturdun f7den y basip ciktim. Bende tablette giriyom sua klavye fareyi ona taktim . Ama ingilizce klavye .s yardim pls !

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
Arkadaşım Çıkışların Çalısmıyor Olabılır Oncelıkle Farnının Isıgı Yanıyormu Onu Soyle

2. olarkta klavyedeki num lock tusna bas bakayım ustunde ısık yanıyormu klavyede onlara bak eyer hiçbir faliyet yoksa ya ALDIGIN ekipmanlar Bozukutur Yada PC'nde Olan USB cıksıları bozuktur ıncele yorum olarak bılgılendır benı :) Kolay Gelsın

-İyi Forumlar

YaBanYerSe

Yeni üye
11 Nis 2013
26
0
bıraktı
Senin sorunun bendede vardı bilgisayar açılana kadar herşey tamam ama açılınca tık yok. Sana önerim bilgisayar açılana kadar klavye tuşlarına bas ama sakın fareye dokunma klavyeyi hayatta tut açıldığında klavyeden yazını yaz gir ikisi çalışır.

freeboys♫

Yeni üye
6 Ocak 2008
45
0
45
Senin yapacağın şey bir arkadaşından komşundan bir adet pc2 mouse bulup bilgisayarına takıp açman ve yeni donanım bulma sihirbazlarına hayır bukezdeğil ve ileri ileri tıklayarak klavye mouseni tanıtıcaksın sonra komşudan aldığımız geçici ps2 mouseyi geri vericeksin sorun çözülecek .Başka türlü çözülmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.