Çözüldü Klavyem Bozuldu Ne Yapabilirim?

Fotoğrafı Aç

Hangi tuşa basarsam basayım bu siteye atıyor, yardım edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,154
363
Fotoğrafı Aç

HANGİ TUŞa BASARSAM BASAYM BU SİTEYE ATIYOR YARDIM
Selamlar Dostum
Windows 7 kullandığını görüntülemekteyim ve eski bir işletim sistemi olduğu için virüs olasılığını biraz arttırıyor ancak endişelenmene gerek yok :)
sana yardımcı olabilmemiz adına dizüstü mü kullanıyorsun masa üstü mü? bunu bizimle paylaşır mısın?

bir sorum daha olacak son zamanlarda klavye temizliği ve tuş değişikliği felan yaptın mı?

Selamlar Dostum
Windows 7 kullandığını görüntülemekteyim ve eski bir işletim sistemi olduğu için virüs olasılığını biraz arttırıyor ancak endişelenmene gerek yok :)
sana yardımcı olabilmemiz adına dizüstü mü kullanıyorsun masa üstü mü? bunu bizimle paylaşır mısın?

bir sorum daha olacak son zamanlarda klavye temizliği ve tuş değişikliği felan yaptın mı?
halletttim hocam teşşekkür ederim. klavyeyi temizlerken F1 tuşunu takamamışım, otomatik atmaya başlamış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.