Klavyemdeki PrtScn SysRq Insert Tuşu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Klavyemdeki PrtScn SysRq Insert Tuşu çalışmıyor ( Yani fotoğraf çekme tuşu ) arkadaşlar yardımlarınızı acil bekliyorum

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
şimdi senin sorununu tam olarak anlamadım. eğer insert tuşu bozuk ise yani klavyede bi bozukluk varsa açıp içini klavyenin bakarsın olmadı bişey yapamazssın. ama yok öyle diyil diyosan yazı yasarken felan bas çalışır duruma
print screen tuşu insert tuşu bir sonra ki karakteri silerek yazmak için kullanılır
pkey

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
YA bnm sorunum şu. Hadi mesela bi internet sitesinden dolaşırken diğelim bişi dikkatini çekti. Ve onun fotoğrafını çekip başka bir sitede göstermek istersin. İşte benmim o fotoğraf çekme tuşlu çalışmıyor. Diğer tuşlar gayet sağlam

kanlikartal1

Katılımcı Üye
5 Eki 2007
267
4
arkadasım pc laptop falansa "fn" tusunla "scr lk" veya "num lk" islevini acık bırakmıs olablırısın eger normal klavye kullanıorsan bence klavyeyi deiştirmene gerek yok donatılar- erişebilirlikden ekran klavyesini kullan iki tus için gerek yok :)

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Kardeş çok sağol. Bunu bilmiyordum da. Fakat resimi çektiğimiz zaman ekran klavyesinin resmide gözüküyo. Onu nasıl ayarlıcaz:D:D:D Sizlerede çok zahmet veriyorum ama:p:p:p:p Yada daha daha başka yolları var mı?

kanlikartal1

Katılımcı Üye
5 Eki 2007
267
4
thrjs2.jpg

K!cKeR*

Katılımcı Üye
7 Eyl 2007
676
5
C:\WINDOWS\s
bazı arkadaşlar klavyeni değiştir diyor bence çok saçma öle bir şey yapmana gerek yok sen tekrar dan bir klavyeni yükle eğer tuş kırıksa sen bilirsinnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.