KLAWYE MAUSE SORUNU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aktif95

Yeni üye
29 Mar 2008
4
0
benim sorunum microsoft microsoft keyboard 6000 v.2.0 modeli kablosuz klavye ve mause aldığımda gayet güzel çalışıyorlardı şimdi ise ne klavyem nede mausum çalışmıyor sürücüsünü microsoftun sitesinden indirdim ama bir işe yaramadı yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.
not, kablolu klavyemde çalşmıyor.:confused:

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
klavyenin kasadan giriş yuvasına bak kabloluda birde pillerini değiştir .... artı güwenlik modda dene bi birde denetim masasında klavye ayarlarına bakabbiliyosan ona bakk ( tabi bi ark. felan mouse yada klavye al ilk önce klavyen çalışmasa pc ilk açılışta hata verir şimdiden başarılar

gölge_adam

Katılımcı Üye
20 Şub 2007
517
8
TeXaS
KAblosus İse Usb Kartı Hasas Olduğu İçin Bozulmuş Olabilir Kablolu İse Onun Güncellemen Lazım Cd Varsa Cd Yoksa Bilgisayarım Yönet Ten Güncelleştirebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.