Kod bilgisi gerekmeden Oyun yazma"Ar-Ge"/The Narkoz

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Selam aleyküm arkadaşlar bu konumda sizlere Builbox tanıtıcam bunun sayesinde biz kod gerekmeden program yaza bilicen bu ilk bölümü bu bölümde nasıl ücretsiz olarak indire biliriz onu gösterdim 2 ci bölümde nasıl yazıcıcaz onu göstercem iyi seyirler hem video hemde fotoğrafla anlatıcam
00-featured-buildbox-interview-trey-smith.jpg

Video
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tGTsEYSrU4g&feature=youtu.be[/ame]
4MlkWq.gif

Screenshotla anlatım
https://buyur-indir.com/programlar/oyun-yapma-programlari/5112-buildbox.html=bu siteden .rar indirelim

PlQBZ7.png

76APra.png

Sonra .rar acalım ve Programı kurualım ilk önce buildbox_2.2.5-1.exe kurlaım kıllasik kurulum next,next,next
Z9YJPz.png

SONRA Activator V2 girelim ve icindeyi programı kuralım.
oOE9Rq.png

Sonra icindeki .zip acıp icindekileri bu dizine kopyalayılım
C:\Users\Adınız\AppData\Local\eightcell\Buildbox\com.eightcell.buildbox
4MlkWq.gif

Ve bu kadar yüklenip bitdikden sonra Pc reset atalım
rOERlM.png

76AP0v.png

Gelen konuda nasıl yazacağımızı göstericem
4MlkWq.gif

Yardımcı olduysam şu
post_thanks.gif
butona tıklamayı unutmayın

Son düzenleme:

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
C:\Users\Adınız\AppData\Local\eightcell\Buildbox\c om.eightcell.buildbox

HOCAM BURAYI BULMUYOR YARDIM PLS

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Cok harika bir sey elinize saglik. Bazen dusunuyorum bu tur programlar bizim lehimize mi alehimize mi diye? Cunki bugun tek bir yazilim olsun java olsun hicbir bilgi bilmeden rahatlikla android oyunu yapabiliyoruz rahatlikla ihtiyacimizi karsilayacak program yapabiliyoruz. Bunlar bizi tembellige mi alistiriyor acaba. Hani ogrensek daha iyisini yapacagiz ama kolayina kaciyoruz sanki. Tabi adamin gecici zaman icinde kullanmasi gereken programa para vermektense bu tur uygulamalari tercih etmesi daha iyidir ama bilmiyorum. Eline emegine saglik.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.