Kod Yazmadan Android Uygulama Nasıl Geliştirilir

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
22g4fap.png

Merhaba THT üyesi, sizlere kod yazmadan nasıl mobil uygulama yapılabileceğiniz göstereceğim. Hadi başlayalım.

1) Sitemize üye olalım: Android & iOS Mobil Uygulama Yapma Sitesi | Ücretsiz Uygulama Yapma

mhz2ye2.PNG

2) Karşımıza çıkann sayfadan "Yeni Uygulama Oluştur" butonuna basıyoruz.

oajdwua.PNG

3) Uygulama adını giriyorsunuz.

gjeoxcg.PNG

4) Uygulamanızda nasıl bir tasarım/tema istediğinizi seçiyorsunuz.

du01c6w.PNG

5) Uygulamamız artık oluşturuldu "Kontrol Paneline Git" diyerek uygulamanın içeriğini oluşturmak için kontrol paneline gidiyoruz.

3f861n9.PNG

6) Sol taraftan "İçerik" sekmesine tıklayarak uygulamaya eklemek istediğiniz ücretsiz modülü ekleyebilirsiniz

d7hmzpp.PNG

7) Ben bir "Web Sitesi" ekleyeceğim. Şimdi "Web sitesi" butonuna altındaki "Uygulamaya Ekle" butonuna tıklıyorum ve benden istediği bilgileri giriyorum ve kaydet diyiyorum. Böylece modülümüz uygulamamıza eklenmiş oldu.

a9pcjnf.PNG

Not: İstediğiniz modülleri ekleyebilirsiniz ben eklediniz sayıyorum ve uygulamayı nasıl oluşturabileceğinize geçiyorum.

8) Soldaki panelden "Pano" butonuna basıyoruz, ardından "APK Üret" butonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sekmelere "evet" diyerek geçiyoruz. Biraz bekliyoruz veee, apk dosyamız artık hazır indirebiliriz.

e9ds7vf.PNG

9) Sayfamızı yeniliyoruz ve "APK Üret" butonundaki yazının değiştiğini ve "APK Yönet" olduğunu görüyoruz. "APK Yönet" butonuna basıyoruz. Ve sağda bulunan "APK İndir" butonuna basarak uygulamamızı indiriyoruz.

tk4ngb9.PNG

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim, umarım faydası olur.

Not: Ücretsiz pakette sadece android uygulamaları oluşturabiilirsiniz, İos için ücretli paket satın almalısınız.

Yapmış olduğum uygulama:
APK dosyası indirme linki: 1502586563688.apk dosyasını indir - download
APK dosyayı vt linki: VirusTotal
APK boyutu: 20MB

Son düzenleme:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Teşekkür ederim
İlgimi Çekti Araştıracağım Teşekkürler
Takıldığınız yerde yardımcı olabilirim. Konunun altına yazıp beni etiketlemeniz yeterli :)

Yapmış olduğum uygulama:
APK dosyası indirme linki: 1502586563688.apk dosyasını indir - download
APK dosyayı vt linki: VirusTotal
APK boyutu: 20MB
Konuya yapmış olduğum uygulama eklenmiştir. Merak edenler indirip bakabilirler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.