kodlama bilmeden mobil uyumlu sohbet sitesi yapımı

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
öncelikle herkeze selam farket tim ki bu forum da çok sayı da kodlama bilmeyen arkadaş var buraya yeni gelmiş ve daha yeni yeni şeyler öğrenmeye çalışan kişiler bunlar ve bu arkadaşlar için uygun ola bilecek bir konu hazırlamaya karar verdim ücretsiz ve 0 yazılım bilgisine sahip birisi bile bir sohbet sitesi kura bilecek ne işe yarar diye sorarsanız belirli bir kitleyi toplayıp beyin fırtınası yapmaya ya da anonim olarak iletişime geçmeye de yaraya bilir size bağlı ama önceden uyarmak istiyorum bu kesinlikle Purofosyenel bir site değil unutmayın şimdilik sizi idare ede bilir ama elin de sonun da yazılım öğrenmeniz gerekir ve ayrıca bende farkındayım sitenin çok güzel olmadığından ama hazır sıcript ile bu kadar olur yani size önerim hemen bir yazılım dili öğrenmeye başlayın

bize lazım olan linkler

Mesajlaşma Panosu Scripti | Teknoloji Paylaşım Portalı hazır sıcriptimiz

FileZilla - The free FTP solution filezira uygulaması

Login to your account - InfinityFree bedava domain almak için site

şimdi yapımına başlayalım

ilk olarak Domain imizi alalım
sonra aldığımız domain bilgileri ile filezilla uygulamasın daki yerlere girelim
filezilla uygulamasındaki httddocs dosyasına girip ordaki iki dosyayı silelim
sonra ise script dosyamızı açalım ve dosyaları sürkleyerek sildiğimiz dosyaların yerine taşıyalım

ve site kurmak bu kadar basit dediğim gibi arkadaşlar bu çok basit bir site eyer daha iyi bir site kurmak isterseniz ise kesinlikle kodlamadan anlamanız gerekiyor
bu ara da site mobil uyumlu olduğu için mobilde daha rahat çalışır unutmayın

ve daha deyişik sıcript ler bulursanız daha deyişik proceler yapa bilirsiniz

unutnmadan her beyeni beni daha da gaza getiriyo beyenirseniz sevinirim

Son düzenleme:

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
öncelikle herkeze selam farket tim ki bu forum da çok sayı da kodlama bilmeyen arkadaş var buraya yeni gelmiş ve daha yeni yeni şeyler öğrenmeye çalışan kişiler bunlar ve bu arkadaşlar için uygun ola bilecek bir konu hazırlamaya karar verdim ücretsiz ve 0 yazılım bilgisine sahip birisi bile bir sohbet sitesi kura bilecek ne işe yarar diye sorarsanız belirli bir kitleyi toplayıp beyin fırtınası yapmaya ya da anonim olarak iletişime geçmeye de yaraya bilir size bağlı ama önceden uyarmak istiyorum bu kesinlikle Purofosyenel bir site değil unutmayın şimdilik sizi idare ede bilir ama elin de sonun da yazılım öğrenmeniz gerekir ve ayrıca bende farkındayım sitenin çok güzel olmadığından ama hazır sıcript ile bu kadar olur yani size önerim hemen bir yazılım dili öğrenmeye başlayın

bize lazım olan linkler

Mesajlaşma Panosu Scripti | Teknoloji Paylaşım Portalı hazır sıcriptimiz

FileZilla - The free FTP solution filezira uygulaması

Login to your account - InfinityFree bedava domain almak için site

şimdi yapımına başlayalım

ilk olarak Domain imizi alalım
sonra aldığımız domain bilgileri ile filezilla uygulamasın daki yerlere girelim
filezilla uygulamasındaki httddocs dosyasına girip ordaki iki dosyayı silelim
sonra ise script dosyamızı açalım ve dosyaları sürkleyerek sildiğimiz dosyaların yerine taşıyalım

ve site kurmak bu kadar basit dediğm gibi arkadaşlar bu çok basit bir site eyer daha iyi bir site kurmak isterseniz ise kesinlikle kodlamadan anlamanız gerekiyor
bu ara da site mobil uyumlu olduğu için mobilde daha rahat çalışır unutmayın

ve daha deyişik sıcript ler bulursanız daha deyişik proceler yapa bilirsiniz

unutnmadan her beyeni beni daha da gaza getiriyo beyenirseniz sevinirim
ellerine sağlık dostum....

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
976
1,865
41.303921, -81.901693
Bu bir çete vardı hacker çetesi ünlülerin hesabını hacklemişti sarışın bir karı vardı bu çetenin üyeleri ile birlikte oluyordu. Onların kullandığı yöntem bu yöntem yanlış teyit etmediysem. Güzel konu.

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
Bu bir çete vardı hacker çetesi ünlülerin hesabını hacklemişti sarışın bir karı vardı bu çetenin üyeleri ile birlikte oluyordu. Onların kullandığı yöntem bu yöntem yanlış teyit etmediysem. Güzel konu.
aynen en çok yüksek takipçili hesaplar ve ünlüler düşüyor bu face sıcript yöntemine ama yanlış bilmiyorsam o kişiler farklı bir teknik kulanıyordu mavi tiklilerin hesaplarını da çalıyorlardı

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.