Konularım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Size göre yeterli olabilir fakat konularda gerek görsellik gerekse bilgi birikimi açısından bakılıyor. Hangi konularda bu durum oldu bilmiyorum fakat açacağınız konular için daha kapsamlı araştırmalar işinize yarayacaktır :)

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Size göre yeterli olabilir fakat konularda gerek görsellik gerekse bilgi birikimi açısından bakılıyor. Hangi konularda bu durum oldu bilmiyorum fakat açacağınız konular için daha kapsamlı araştırmalar işinize yarayacaktır :)
3 konumun 2 si bu konuda banlandı kalan 1 taneside çöpe taşındı bu bildirimleri ala ala açacağım konuları tek tek sildim ve elimde hiç konu kalmadı. 😞 😞

Eronmay

Özel Üye
18 Tem 2016
4,267
1,000
Merhaba, konularınızın içerisinde görsellendirme olmadığı için yetersiz içerik sebebiyle çöpe taşınmıştır. Konularınıza ekstra olarak özen göstererek açınız. Forum kurallarını okuyup, kurallara göre davranmanızı temenni ederim. Bu tarz konular açmak yerine bizlerle özelden iletişim kurabilirsiniz. İyi forumlar dilerim...

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Merhaba çöpe alınan konularana şimdi baktım da gerçekten yetersiz içerik sen belki konuları tam anlatmış olabilirsin ama ne bir görsel içerik mevcut nede uygulaman konularını açarken bizzat kendin yapsan ve bunu ekran görüntülerini alarak paylaşsan bunu böyle bunu söyle yaparak diyerekten daha iyi bir konu olur.
birde konuları açarken konunun hangi kategoride olması gerektiğine dikkat etmelisin şuanda açmış oldugun bu konu off topic konusu ve sen aramıza yeni katılanlara açmışsın. Öncelikle forum kurallarına uyalım ve yönetici kadrosuna kolaylık sağlıyalım.
iyi forumlar.
Bu forumda hiçbir konu silinmez çöpe taşınır orada kalır.
uyarınızı dikkate alacağım teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.