Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Moderatör tarafında düzenlendi:

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Burası TurkHackTeam ; burada saçma sapan konular açıpta sonrasında anlam verememiş gibi davranmaktan vazgeçin,burada kimse sizden yemek tarifi istemiyor ve bu konu kurallar çercevesinde açılmıs olup kaldırılmıs konular içindir;sizler için yeterince extra bölüm mevcut. kuyruk acısı çekenler buraya gelip yöneticilerimizi yıpratmak için saçma konular açıp ve akabinde egonuz tavan yapmış diyerek birşeyler elde etmeye çalışmayın. TurkHackTeam olarak herzaman burada olacağız.

Son düzenleme:

ByPol

Yeni üye
21 Nis 2014
15
0
Web & Server Güvenliği bölümünde IIS açığını çok detaylıca anlatan tamamen bana ayit olan bir konu vardı.
Daha bu gün banlanmadan önce açtım.Ancak nedense silinmiş.Neden silindi acaba.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
'' Hiç Bir Kod Bilginiz Olmadan Web Sitesi Yapabilirsiniz'' ... adlı bir konu, Bunun neden silindiğinin açıklamasını yaparmısınız ? yanlış bölüme açıldı diyorsanız eğerki o konuyu o bölüme taşıyanda bir modaratördü

Silinen konu : http://www.turkhackteam.net/web-pro...lginiz-olmadan-web-sitesi-yapabilirsiniz.html

Kullanıcının ihbarı üzerine silinmiştir.

Konu İhbar Tamamen Virüs Dolu Kimse İndirmesin !

İçindeki Patch Dosyası: VirüsTotal;

Setup Dosyası: VirüsTotal;

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Off-Topic bölümünde Black-King Google'da konum vardı.
Döndüğünde hatırlıyomusun diye sorucakken konumu bulamadım .
Karantinaya alındı tahminim neden alındı belirtirmisiniz ?.

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
Off-Topic bölümünde Black-King Google'da konum vardı.
Döndüğünde hatırlıyomusun diye sorucakken konumu bulamadım .
Karantinaya alındı tahminim neden alındı belirtirmisiniz ?.

Konu icerisinde olusan gereksiz postlar ,Sahsi THTden ustun gosterme sebepleriyle konu tarafimca kaldirilmisti.

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,143
211
Sabah saatlerinde airties hackable adlı konum neden silindi ?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
benim konum neden silinmis bugun paylastigim

İsraile yonelık 2 sıte hacked bu baslıklı konudanmı bahsedıyorsun sen ?Bu konu ıse bolum kuralları madde 3 geregı kaldırılmıs ındexlerde baska bırının adı varmıs o yuzden kaldırılmıs konun

Son düzenleme:

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Az önce adf.ly ile konuaçmıştım neden cevap bildirilmeden konum silindi acaba yetkili arkadaşlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.