kopanel kur resimli

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
İlk önce appserv'ı indirin:

DOWNLOAD

appserv'ı kurarken ayarları kurcalamayın bozmayalım next next deyip kurun gitsin.

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1280x1024 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın

Kopaneli indiriyoruz şimdi:

[URL="http://www.4shared.com/file/10352570/30a7e392/www.html"]DOWNLOAD [url]https://tik.lat/b2kGd
&񗝍 yazınca aşağıdaki gibi gözükmesi lazım.

wol_error.gif
5vm2.jpg

Şimdi " No-İp Free Üyelik

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
Herşey Oldu Sıra Kopanel için forum kurmaya geldi&

İlk önce forum dosyalarını indirelim...

DOWNLOAD

wol_error.gif
1kq9.jpg

wol_error.gif
2ht2.jpg

wol_error.gif
3wu3.jpg

wol_error.gif
4ui6.jpg

wol_error.gif
6hq8.jpg

wol_error.gif
9is7.jpg

Ve Bitti yapamiyanlar msn eklesin [ [email protected] ]

Bunları yaptıysanızda olmaz ilk SQL Server'dan Server kurmanız gerek ama çok uzun iş benim yine msnimi ekleyin 30 dkda fln yapalim ama ilk ** TEAM VİENWER 4 ** İndirin bulamiyanlara hemen bir link:

DOWNLOAD

Dediğim gibi msn eklesinler ilk Team Vienwer 4 Kurulumda Açıklarız...

LÜTFEN EMEĞE SAYGİ ÇOK UĞRAŞTİM ŞİMDİDEN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM! ---ÖNEMLİ BİLGİ:

Serveri kurduktan sonrada port açmanız gerekir ben pcnize bağlandiğimda hepsini bedava olarak kuricam saten üzülmeyin )

alıntıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.