Köyde Başıma Gelen Olay

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,494
1
Ğ‚¬ºÙ
Öncelikle Selamın Aleyküm RedWaltz hocamın isteği üzerine bu konuyu açtım.
Neyse başımdan geçenleri anlatmaya başlıyım.

Bir gün Amca Oğlu ile birlikteydik,neyse canımız sıkıldı köyde hiç bir şey yok vakit geçirecek bizde dışarı çıktık filan.
Bizim köy zaten çok büyük değil.Öyle geziyorduk sonra korkunç hikayeler filan anlattık sonra bu gaza geldi köyün ıssız bir yeri var oraya gittik filan.Sonra yaklaşık 10 saniye filan durduk dinlenelim diye aniden bir bebek ağlama sesi geldi.Biz koşuyoruz sonra köpek havlamaya başladı bir anda kimsenin olmadığı bir evin kapısına birileri vurur gibi oldu.Koşa koşa kaçtık onların evinin oralara gittik orda mezarlık filan var ben biraz tırstım neyse geçiyoruz baktım bir yere çekiyolar gibi istemsizce gidiyorduk.Sonra o evine ben evime gittim.
Eve gittiğimde piskolojim bozuk gibiydi böyle garip haraketler uykusuzluklar filan.
Bir siteye girip "İçimde Cin Var Mı" testini yaptım çıkan sonuçları görünce çok acayip korktum sonuç VAR çıktı.Şu günlerde aileme karşı filan çok kızgın oluyorum ama eskiden hiç öyle değildim.Şu günlerde 3-4 gibi yatıyorum.

Başımdan geçen bütün olayları anlattım OKUDUĞUNUZ için teşekkürler.

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
Bu olay Sitelere Güven "VAR" Çıkma Sebebi Senin Olduğuna İnanman Sen Öyle Düşündüğün İçin Öyle Çıkıyor 3-4 gibi yatma sebebin ise Bir Gün Geç Uyuduğunda Uyku Düzenin bozulmuş Birgün Gece Yat Sabah Erken Kalk 1-2 saat yorucu bir iş yap uykun düzene girecektir :)

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
"Bir siteye girip "İçimde Cin Var Mı" testini yaptım çıkan sonuçları görünce çok acayip korktum sonuç VAR çıktı. "
Hangi siteymiş o :trl İnternet üzerinden içimde cin var mı diye bir test yaptırıyorsunuz. Ayrıca bir siteye. Teknoloji o kadar ilerlemiş olsaydı, insanlar yıllarca ilim öğrenmeye çalışmazdı. Psikolojiktir.

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,494
1
Ğ‚¬ºÙ
"Bir siteye girip "İçimde Cin Var Mı" testini yaptım çıkan sonuçları görünce çok acayip korktum sonuç VAR çıktı. "
Hangi siteymiş o :trl İnternet üzerinden içimde cin var mı diye bir test yaptırıyorsunuz. Ayrıca bir siteye. Teknoloji o kadar ilerlemiş olsaydı, insanlar yıllarca ilim öğrenmeye çalışmazdı. Psikolojiktir.

Hocam test değil kendim VAR çıktı diyorum

Ritimsiz

Üye
12 Tem 2017
67
0
Bence orada olanlar tamamen sizin psikolojinizle alakalı bir şey.Yani siz birbirinize korku hikayeleri anlattıktan sonra bu olay gerçekleşmiş.Öyle içinde Cin gibi bir şeyin olacağını sanmıyorum.Kur'anı Kerim'de yazılanlara göre göre Cinler ve diğer yaratıklar tamamen başka bir boyutun eseridir.Yani ne sen onlara yaklaşabilirsin nede onlar sana.Tabi ki bu bir varsayım.Sen yinede uzman bir kişiye danış derim.

burakbiskici

Katılımcı Üye
19 Tem 2015
287
0
şuan sen psikojik baskı kuruyosun kendine istemsizce o yüzden öyle oluyo. ama o olayı aklına getirmesen televizyonda haydi çocuklar uykuya reklamı çıkar çıkmaz uyursun

Prolayt

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
390
0
Allah Aşkı İçin Kendini Korkutma ya biz de yapıyorduk bizede oluyor öyle şeyler o testeki sonuçlar zaten bi ergende olmazsa olmaz olan şeyler bunlar piskolojik baskılar sende farklı düşüncüler farklı bi ortam oluşturuyor sende o ortamdan rahatsız oluyorsun tabiki
Kesinlikle Korkulacak Birşey Degil Hem musallat Olsa Ne Olacak Rabbin Sana Yetmezmi ? Düşüncen Kesinlikle Bu Olmalı Yoksa Elin Ayagına Dolaşır İnsan İlla ki korkar yalnız abartırsan daha çok zemini genişletirsin ALLAH'A C.C Sığın...

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,494
1
Ğ‚¬ºÙ
Allah Aşkı İçin Kendini Korkutma ya biz de yapıyorduk bizede oluyor öyle şeyler o testeki sonuçlar zaten bi ergende olmazsa olmaz olan şeyler bunlar piskolojik baskılar sende farklı düşüncüler farklı bi ortam oluşturuyor sende o ortamdan rahatsız oluyorsun tabiki
Kesinlikle Korkulacak Birşey Degil Hem musallat Olsa Ne Olacak Rabbin Sana Yetmezmi ? Düşüncen Kesinlikle Bu Olmalı Yoksa Elin Ayagına Dolaşır İnsan İlla ki korkar yalnız abartırsan daha çok zemini genişletirsin ALLAH'A C.C Sığın...

Öyle yapıyorum ama rüyamda bana kuşlar saldırıyordu
Baktığımda ise bir cin musallatıymış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.