Kripto Para Analiz Programı Ücretsiz

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Selam. Programda analiz etmek için pivot kullandın zannersem. Tek başına yeterli olacağını düşünmüyorum ama yine de emek var. Eline sağlık.
Daha çok verileri tek ekrandan görmek amacıyla başladığım bir projeydi basit algoritmalar ve hesaplamalar yaptırarak tamamladım belki ilerleyen günlerde daha detaylı formülleri hesaplayan bir güncelleme yaparım yorumunuz için teşekkür ederim :)

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
Programı yeni yazdım ve ilk kez yayınladım :) sanırım başka bir programla karıştırdınız ama merak etmeyin bu programda işinizi görecektir :)

tepkin için teşekkür ederim :)

Programı kullanıp herhangi bug hata alan olursa yazarsa çok sevinirim
bunun siteside vardı

omerxi

Yeni üye
31 Ara 2018
9
0
Eline Sağlık çok güzel bir uygulama olmuş.
Yeni versiyonu ve yeni coinleri bekleriz :)

deltaturk

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
26 Kas 2020
925
971
Green Team Mersin Daire Bşk.
Merhabalar herkese iyi forumlar kripto paralar için yazmış olduğum analiz programını sizlere tanıtmak istiyorum , programın ana amacı gerekli formülleri kullanarak gelen anlık veriler ile destek ve direnç noktalarını hesaplıyor , bazı teknikleri kullanarak analizlerde bulunuyor. Modern bir ara yüzle sizlere sunmuş olduğum bu programı kullanmak tamamen ücretsizdir , kesinlikle virüs , zararlı yazılım içermemektedir. Program imzalı olmadığı için Windows kurarken SmartScreen hatası verebilir , o sorunu nasıl aşacağınızı da aşağıda resimler ile göstereceğim.

Yasal uyarı: Bu program sadece analiz yapmaktadır , yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Gerkli Framwork Sürümü: network framework 5.0

İndirme Linki: İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF LİNK: ALTERNATİF LİNK

VİRÜS TOTAL: VİRÜS TOTAL

PROGRAM GÖRSELLERİ

26casvs.jpg

kaszbg2.jpg

SMARTSCREEN HATASI ÇÖZÜMÜ

ibjvsog.jpg
Eline Sağlık

Virtual Gelin

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,554
167
Merhaba çok güzel bir proje ellerinize sağlık. Acaba bu projeyi hangi yazılım dilini kullanarak yazdınız ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.