Küçükde olsa bir SOSYAL MÜHENDİSLİK paylaşımı

baho26340

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
533
0
26
AYRILDI
Merhaba
Arkadaşlar serveri atacağınız kişiyle muhabbet ediyorsanız eğer
o kişiyle bir kere antivirüs muhabbeti kesin şart mesela cümleye şöyle başlayın "Hangi antivirüs kullanıyorsun.
- Eset falan
İşte buna göre server atarsınız
Eğer şahıs napacan diye sorarsada ya her antivirüs iyi değil bir tane varmış 700.000 tane virüs yakalayabiliyormuş falan yazın sırf cevabı almak için.
Sonra Güvenlik duvarını sorun yukardaki methodu geliştirip yapın

Sonrada İŞLETİM SİSTEMİNİ sorun en önemlisi
neden mi işletim sistemine göre virüs yapınki daha az virüs görsün mesela uac_fuck
ne oldu şimdi windows 7 işletim sistemi için vistada oluyormu bilmiyorum ama bu serverin yönetici olarak çalışmasına yarar.
e xp ise gerek yoktur ve virüs oranıda görmez UACI SİLİN VİRÜS ORANI GİTSİN
HANGİ ANTİVİRÜSÜ KULLANDIĞINI BİLİRSENİZ İŞİNİZ KOLAY OLUR VE FUDLARSINIZ.
İNANIN TEKNİK SERVİSDE ÇALIŞAN TANIDIKLARIMA BİLE BEN BU ONLİNE TARATMA MOTORLARINI GÖSTERDİM MALESEF BİLMİYORMUŞ.
YANİ BU VİRÜSTOTAL JOTTİ FALAN HERKEZ BİLMEZ.

NOT : uac_fuck örnektir boşuna denemeyin.

Visual Basic 6 ile keylogger yapanlara yada yapmaya çalışanlara GELSİN.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.