Kulüpler Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jaime Lannister

Kulüpler Sorumlusu
1 Ara 2020
3,404
473
Kulüpler Bölüm Kuralları
1-) İzinsiz açılan kulüpler kapatılacaktır ve konu sahibine gerekli cezai işlem uygulanacaktır.
2-) Kulüpler Sorumlusunun takibi dışında Telegram / Discord grubu kurmak yasaktır. Eğer kurulursa gruplaşmadan konu sahibine cezai işlem uygulanacaktır.
3-) Anti Kulüpler açmak yasaktır.
4-) Üye veya yönetici fark etmeksizin en fazla 1 kulüp açabilir ve 1 kulüpte bulunabilir.
5-) Aylık nick değişim hakkı ve nick altı ödül sistemi vardır. Bkz: Kulüpler Aylık Ödül Sistemi ve Kulüplerde Bröve Sistemi.
6-) Kulüp liderleri Kulüpler Genel Yönetimi odasını takip etmek zorundadır.

7-) Sürekli kulübe katılıp (3) çalışmadan ayrılan üyelere kademeli olarak başka bir kulübe katılmaları için süre belirlenir. Belirlenen süre bitmeden başka bir kulübe katılamazlar.
8_) Hiç bir şekilde kulüp içerisinde yada dışarısında forum ile ilgili ithamlarda bulunulmayacak.
9-) Konu sayısı 10'u geçmeyen kişilerin kulüp açması yasaktır. Her konu dahil değildir (Ör: Yardım Merkezi). Öğretme / Bilgi amaçlı konular sayılacaktır.
10-) Kulüp üyelerinin, kulüp liderinin bilgisi olmadan kulüpten ayrılmaları yasaktır. Kademeli olarak başka bir kulübe katılmaları için süre belirlenir. Belirlenen süre bitmeden başka bir kulübe katılamazlar.

Not: Kurallarda eklemeler, çıkarmalar veya değişiklikler yapılabilir.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.