Kulüplerde Bröve Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jaime Lannister

Kulüpler Sorumlusu
1 Ara 2020
3,405
473
Merhaba arkadaşlar, kulüplerde ödül sistemine başarılı çalışmaları sonucu hak eden kulüp üyelerinin imzalarına Uzman Kulüp Üyesi Brövesi eklenmesini uygun gördük.

Her hafta belli bir puan ve üzeri alan 7 başarılı kulüp üyelerinin imzalarına Uzman Kulüp Üyesi Brövesi yönetici tarafından eklenecek ve bu konu altından duyurusu yapılacaktır.

Ödül kulüp içinde bulunan liderler ve yöneticiler için geçerli değildir, sadece Üye ve Çaylak rütbesindeki üyeler ödülü alacaktır.

Uzman Kulüp Üyesi Brövesi:

nO6P20.png

Şartlar: Her hafta belli bir puanı toplamak.

Ödülü alacak üye sayısı: 7
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.