Kurban Bayramı Çalışması

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
187
51
Merhaba Türk Hack Team Ailesi;

Bugün bildiğiniz üzere Kurban Bayramı, öncelikle şunu belirtmek isterim ki Allah daha nice beraberli bayramlar nasip eylesin ve Allah birliğimizi aramızda ki bağı koparmasın.
Bu bayram küslüklerin ve kırgınlıkların bittiği yerine mutluluk ve sevinçlerin bıraktığı bir bayram olmasını dilerim. Allah yapılan ibadetlerimizi kabul eylesin.


Son olarak, bütün İslam ve Türk Aleminin Kurban Bayramı Kutlu Olsun ve tabii ki siz değerli forum üyelerimiz hepinizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım İyi Bayramlar!

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.