Kurdistan universitesi hacked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
88
34
Gökyüzü
Böyle bir üniversite olduğunu bilmiyordum!Bu haber siteleriyle tht nin bir bağlantısı var mı?eğer önemliyse özelden mesajla da öğrenmek isterim.Sanal alemde ne kadar güvenilir bilmem ama tht bana sonuna kadar güvenebilir.Sadece basit bir haber sitesi konusundan dolayı değil her açıdan!

vurguncu18

Katılımcı Üye
4 Şub 2012
333
0
oradan
Kardes hersey guzel butun ıslerı on numara yapıyosun helal olsun sana ama bu werdıgın lınklerden hıc bırsey goremıyorum tarayıcım ve antı wırus programım engellıyor o sıteyı daha baska bır yere upload edsen daha ıı olur tsk ...

SiBemol

Yeni üye
9 Ağu 2012
6
0
arkadaşlar ben bi mynet hesabımı kaybettim onu bulmam lazım acil nasıl bulabilrim bana özel mesajdan söyleyebilirmisiniz. hesabın hiç bi bilgisini bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.