l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,778
251
85
Kayseri
Merhaba arkadaşlar forumda görmüş olduğum panel hakkında ki konular için detaylıca bir video çektim hepinizin bildiği instaweb scriptini kullandım çok yönlü kullanılabiliyor ve çok özellik var scriptte beyler bu anlatımım size armağan olsun :)
Anlatım Turkhackteam ailesi için çekilmiş olup başka forumlarda paylaşmanız için sadece buradaki konumun linkini ve nickimi belirtmeniz yeterlidir arkadaşlar.

İşinize yarayacağı adına lütfen konumda yorumunuzu eksik etmeyiniz sizlerin her desteği benim için bir hediyedir arkadaşlar Teşekkür butonunu da kullanabilirsiniz (; :trl

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=X9wgGjq4L70[/ame]

Script indirme linki : Scripti İndir l GonzaLes !
Script ( RAR PASS) : gonzales.tht

VirüsTotal : Tıkla ve İncele

GONZALES

Moderatör tarafında düzenlendi:

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,240
1
İstanbul
Öncelikle beyinim yaptığın çok yararlı oldu, Şuan piyasada 200TL değerinde olan bir scripti vermiş bulunmaktasın, gerçekten muaazzam ve çok güzel bir çalışma olmuş.

Forumda çok gördüm InstaWeb scripti bulamayanları, hatta ve hatta takas yapmak için bile konu açanları :D ve scripti olanlarda script ile ilgiili sıkıntı çekenleri.Bu onlar için gerçekten güzel oldu, Seni gönülden tebrik ediyorum kardeşim :)

Edit : İlk like ve yorum benden :RpS_sleep: :puah

Son düzenleme:

4NK1

Üye
14 Mar 2017
126
0
Eline Sağlık :)

Saat 06:17 oldu ve sonuç gene başarısız :( herşeyi yaptım siteye giriyorum index of kalıyor sorun filezellaya aktarım yaparken dosya halinde gittigi için orda karışıklılık oluyor sanırım sabaha bakarım yardım için ty

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,778
251
85
Kayseri
Saat 06:17 oldu ve sonuç gene başarısız :( herşeyi yaptım siteye giriyorum index of kalıyor sorun filezellaya aktarım yaparken dosya halinde gittigi için orda karışıklılık oluyor sanırım sabaha bakarım yardım için ty

Dosyalarinizi public_html klasorunun tam icine atmalisiniz.

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Abi peki bununla instagram çalabilir miyiz ? :trl

Yani mesela satın alsın ama o satın ala bastığında bilgisayarına virüs de insin, hem görüntülenmemiz hem de bedavadan istagram hesabımız olsun :trl

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
ben daha önceden bu scripti kullanıyodum.Şimdi güncelliyim dedim ama cron ayarlarında bana yardımcı olurmusun kardeşim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.