l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

larcade

Yeni üye
1 Ocak 2019
1
0
Birçok hesapla giriş yapmayı denedim ama hepsinde şifreniz yanlış hatası veriyor düzeltme yolu yok mu acaba ?

TEKNOKRALL

Yeni üye
27 Mar 2018
37
5
merhaba dostum ben yapamadım da bana yardımcı olabilirmisin amacım bu panele olabildiğice user ekleme kendime atacagımda

itikat85864

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
608
1
Merhaba arkadaşlar forumda görmüş olduğum panel hakkında ki konular için detaylıca bir video çektim hepinizin bildiği instaweb scriptini kullandım çok yönlü kullanılabiliyor ve çok özellik var scriptte beyler bu anlatımım size armağan olsun :)
Anlatım Turkhackteam ailesi için çekilmiş olup başka forumlarda paylaşmanız için sadece buradaki konumun linkini ve nickimi belirtmeniz yeterlidir arkadaşlar.

İşinize yarayacağı adına lütfen konumda yorumunuzu eksik etmeyiniz sizlerin her desteği benim için bir hediyedir arkadaşlar Teşekkür butonunu da kullanabilirsiniz (; :trl

https://www.youtube.com/watch?v=X9wgGjq4L70

Script indirme linki : Scripti İndir l GonzaLes !
Script ( RAR PASS) : gonzales.tht

VirüsTotal : Tıkla ve İncele

GONZALES

Selamunaleykum kardesim hayirli aksamlar ben andoride kurmak istiyorum mümkünmu kendi hesabima takipci gonderecegim alim satim yapmicam video bulabilirmyiz

cheffatih

Yeni üye
6 Nis 2020
3
0
panelinizi kurdum loding şifre hatası veriyor ve import data user:pass aktarma instagram işlemlerinde işlem yeri hatalı bunların hatalarını nasılduzenleyecegiz yada sizden ricam team wiewer den bana yardımcı olursanız sevinirim allah razı olsun sizden teşekür ederim. insta hesabım cheffatihkaplan

MrKayas

Yeni üye
8 Ocak 2017
5
0
Panelde Bir Kullanıcı Girdiği Zaman Durmadan Şifre Hatalı Diyor Ve Tel Doğrulamayı Göstermiyor

scowicky

Yeni üye
26 May 2020
9
0
arkadaşlar ınstagram güncel otomatik gönderi botu varsa detaylı anltırmısnız yeniyim teşekkürler

KralZiX

Yeni üye
9 Ara 2019
2
0
merhaba hocam. bu scripti wamp server ile localhosta kurabilirmiyiz? kurabilir isek php my admin ayarları nasıl olacak
(host ve domaine para veremeyeceğim için soruyorum. bu konularda da yeniyim localhosta dzgün bir kurulum yaparsam web sitesi açmayı planlıyorum) Şimdiden teşekkürler :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.