Laptop Ekran Kartı Markaya Göre Değişirmi ?

NicoT

Yeni üye
15 Nis 2013
1
0
Arkadaşlar benim laptopum var ve markası compaq ekran kartı sadece 128 mb ve buna ek olarak ekran kartı almayı planlıyorum ve laptop markasına göremi almalıyım ekran kartını ??

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
bence sen önce bi leptopunun ekran kartı değişebilirmi . önce onu öğren sonra

ekran kartı araştır. (eski leptoplar da bildiğim kadarıyla değişmiyor) yenilerini bilmiyorum

iyi formlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.