Laptop öneri

karayasu

Üye
15 Ara 2022
106
15
Kasmayan donmayan kali linux vb uygulamaları kaldırabilecek önerebileceğiniz laptop modelleri eri var mı

L4zTurk

Üye
23 Ara 2022
66
41
Altay Dağları
Kasmayan donmayan kali linux vb uygulamaları kaldırabilecek önerebileceğiniz laptop modelleri eri var mı
Kali bir işletim sistemi. Çoğu bilgisayar Linux dağılımlarını kaldırabilir. 2006'dan kalan bir bilgisayarın bile Kali'yi kaldırabileceğini düşünüyorum. Tabii sen öyle bir bilgisayar alma :D

RAM ve depolama alanı yüksek olan bir bilgisayar öneririm. RAM en az 8 GB olmalı fikrimce. 16, 32 vs. alabiliyorsan daha iyi ama 16 yetecektir muhtemelen. Bunlar benim fikrim ama buradaki daha deneyimli forumdaşlar daha güzel yardımcı olacaktır. dgknsygn'un dediği gibi fiyat sınırı belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Captain Black

Katılımcı Üye
17 Eyl 2022
488
273
Dubai
Ben kendime alacağım bilgisayardan bahseden sana monster tulpar T7 v20.5.6
İ7 işlemci
32 gb ram (16*16 ) şeklinde
1 tb ssd samsung
6gb ekran kartı rtx 3060
32 bin tl şu an ancak sepette 2 bin tl indirim oluyor almayı düşündüğüm bir bilgisayar piyasayı analiz ettikten sonra bu özelliklere sahip bu fiyatta bilgisayar yok denecek kadar az

LerJenHARD

Junior Hunter
10 Ara 2017
78
57
☾★

Asus TUF F15 fx506hc 8gb ram 3050ti i5 11400 işini görür fazlasıyla fiyatıda iyi 17 bin civarında , aldıktan sonra 8gb de ram eklersin müq olur.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.